Stepn nedir?

Yeyil

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba. Bugün size yabancılarda zaten bilinen ve Türklerde yavaş yavaş yayılan ayakkabı furyası Stepn'dan bahsedeceğim ilk olarak.
Stepn nedır?
Stepn kendi coin uygulamasıyla para kazanabileceğimiz bir uygulama.
Bu uygulamada sol para birimini kullanarak ayakkabı satın alıyorsunuz(17-25 k) arası ve bu ayakkabı ile yürüyerek günde 15-35(ayakkabıya göre değişiyor) bu ayakkabıyı 9 level yapınca ortalama 30 dolar kazanıyorsunuz günde(iyi para)
Bu arada yatırım tavsiyesi değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
25.000 TL'lik ayakkabı alıp günde 30$ kazandığımızı hesaplarsak ve kuru sabit alırsak, 51 günde kendi parasını çıkartmış oluyor.

Bana nedense inandırıcı gelmedi. Sizin anlatmadığınız bir şey olabilir mi ?
Yeni bir oluşum ve kullanıcı sayısı artış gösterdiği zaman gelir azalacak. Şu an kısıtlı bir kitle erişebiliyor.

Şimdilik kar getiriyor, 3 ay sonrası için garanti yok. Aynı şekilde ayakkabılar SOL denilen coin üzerinden satılıyor.

GMT diye coinleri var diye hatırlıyorum. Kısacası konunun kategorisinden tutun içeriğine kadar eksik kısımlar olduğunu düşünüyorum.

İnsanları attığı adım için neden para ödesinler?
Ödeyeceklerse de illa ayakkabıdan yapılması gerekmiyor. Artık en basit telefonda bile pedometre var. Yapsınlar bir app oradan paylaşalım eğer çok istiyorlarsa.

Burnuma derin Ponzi kokuları gelmiyor değil. Hesabında 8 basamaklı parası olmayan bulaşmasın derim.

Bana nedense inandırıcı gelmedi. Sizin anlatmadığınız bir şey olabilir mi?
Çevremde kullananlar var. Bin küsur liraya kadar kazanıyorlar bir günde. Ayakkabıların enerjileri var. Yanlış bilmiyorsam 6 saatte bir doluyor enerjileri ve hâlâ para çekmediler (yanlış bilmiyorsam). Lakin -daha evvel kripto paralarla çok ilgilenen bir arkadaşım vardı- arkadaşıma sorduğumda bu gibi işler 6-8 ay arası patlar çünkü para akışı büyük olur ve kontrol edilemez tarzında bir şey demişti.

YTD

Tipik Ponzi piramidi.
Benim bir arkadaş da bu tezgahın mücevherli versiyonuna para basıp iyi tokatlanmıştı.
Kimse kimseye havadan para vermez.
Hem bunu yaymak ve kullanımına aracılık etmek şuçtur.

Yeni konular

Geri
Yukarı