Çözüldü Stereo Karışımı Seçince Mikrofon Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi stereo karışımını seçtiğim zaman mikrofon çalışmıyor. Oyun içindeki sesler arttığı zaman oradaki mikrofon sesi de artıyor. Oradaki stereo karışımı yerine mikrofonu seçersem mikrofonu kullanabiliyorum ama bu sefer oyun içinde istediğim gibi ses alamıyorum. Bu da oynayışımı etkiliyor. Bilgisayara dün Windows 10 formatı atıldı Windows 7 iken böyle bir sıkıntı olmamıştı. Benim istediğim stereo mix ile mikrofon kullanabilmek bunu nasıl düzeltebilirim?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sayfada sağ üst kısımdan "Ses Denetim Masası" kısmına tıklayıp eski ayar sayfasına girin. Kayıt sekmesinde Stereo Mix'i varsayılan aygıt, mikrofonu ise varsayılan iletişim aygıtı olarak ayarlayınca oluyordu sanırım.
Aynı sayfada sağ üst kısımdan "Ses Denetim Masası" kısmına tıklayıp eski ayar sayfasına girin. Kayıt sekmesinde Stereo Mix'i varsayılan aygıt, mikrofonu ise varsayılan iletişim aygıtı olarak ayarlayınca oluyordu sanırım.

Çözüm

Geri
Yukarı