Çözüldü Stereo Karışımı sesi iletmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

156318

Kilopat
Makaleler
5
ASUS'un sitesinden anakartıma uygun VIA Ses Driver'ını kurdum ve stereo karışımı kayıt sekmesine geldi. Varsayılan olarak ayarladım fakat ses mikrofona iletilmiyor. Hoparlör ve mikrofonum USB üzerinden bağlı olduğu için mi mikrofona iletilmiyor? Stereo karışımını sesi aldığım hoparlörü dinleyecek şekilde ayarladım fakat yine de olmadı. Eğer varsa sistem seslerini kaydeden alternatif bir program önerir misiniz?

Çözüm
Stereo karışımı bende de çalışmıyor nedense eskiden çalışıyordu. SoundPad diye bir uygulama var: Soundpad on Steam bu uygulamaya ses atıp o sesi uygulama üzerinden açarak mikrofona iletebiliyorsunuz. Steamda 10TL, ücretsiz indirme yerleri de mevcut.
İstediğim şey değil. Benim asıl istediğim bilgisayardan çıkan tüm sesleri kaydetmek.

Düzenleme: Kaydı Apowersoft Ses Kaydedici ile yaptım. Sorunum çözülmüştür.
Stereo karışımı bende de çalışmıyor nedense eskiden çalışıyordu. SoundPad diye bir uygulama var: Soundpad on Steam bu uygulamaya ses atıp o sesi uygulama üzerinden açarak mikrofona iletebiliyorsunuz. Steamda 10TL, ücretsiz indirme yerleri de mevcut.
İstediğim şey değil. Benim asıl istediğim bilgisayardan çıkan tüm sesleri kaydetmek.

Düzenleme: Kaydı Apowersoft Ses Kaydedici ile yaptım. Sorunum çözülmüştür.

Çözüm

Geri
Yukarı