Stereo kulaklık önerisi

Ypp

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, kablosuz stereo bir kulaklık arıyorum hem FPS oyunlarında hem de müzik dinlemek için kullanacağım şu an Sony MDR-XB450AP kulaklığım var ancak çok uzun süredir kullanıyorum eskidiğini düşünüyorum artık :) bütçem 600 lira. Teşekkürler :)

Anker Q10 kullanıyorum. Aşırı ötesi memnunum. 60 saat pil ömrü vaad ediyor ancak ben ilk aldığımda denedim ve fazlasını aldım. İndirimlerde 200TL'e almıştım ama net söylüyorum 450BT ve 500BT'dan daha iyi ve 400TL'i bile hak ediyor. Öneririm.

Anker Q10 kullanıyorum. Aşırı ötesi memnunum. 60 saat pil ömrü vaad ediyor ancak ben ilk aldığımda denedim ve fazlasını aldım. İndirimlerde 200TL'e almıştım ama net söylüyorum 450BT ve 500BT'dan daha iyi ve 400TL'i bile hak ediyor. Öneririm.

İncelemelerini izledim kafama yattı gibi ancak tek renk seçeneği var o da kırmızı sanırım. Saçma olacak ama yine de sorayım, hiç bu kulaklık ile fps oyunları oynadınız mı? Deneyiminiz nasıldı? :)
Ha unutmadan, benim telefon bluetooth 5.0 değil. Bir sorun olur mu?
Başka önerisi olan yok mu ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı