Stockholm 2021 ve hatıra paketlerinden hangisi alınır?

Hem izleyerek hem pickem yaparak.

Pickem hangi takımın eleneceğini tahmin etmek midir?
Acaba kaç puanda dediğiniz gibi pırlanta yaparız?
Eğer puan mantığı ise izlemek kaç, pickem kaç puan veriyor?
Çok özür dilerim çok fazla soru sordum ama heveslendim. Belki CS ile yolumuzu buluruz :)

Pickem hangi takımın eleneceğini tahmin etmek midir?
Acaba kaç puanda dediğiniz gibi pırlanta yaparız?
Eğer puan mantığı ise izlemek kaç, pickem kaç puan veriyor?
Çok özür dilerim çok fazla soru sordum ama heveslendim. Belki CS ile yolumuzu buluruz :)
Evet, PickEm hangi takımların bir üst tura çıkacağını tahmin etmek oluyor. Tam olarak hatırlamıyorum ama izleme olaraktan Steam hesabını bağlayıp Twitch'ten 1 maç izlesen bile o aşamayı izlemiş sayılıyorsun. PickEm olarak ise mesela ilk turda 5 tane yükselecek takım seç diyor. Bilmem kaç tane çeyrek finale çıkacak takım seç diyor en son olarak da kimin kazanacağını seçmeni istiyor. Böyle böyle toplamda 10 tane görev var diyelim, 5 ini bilirsen gümüş, 7 sini yaparsan altın, hepsini yaparsan pırlanta madalya oluyor. (Girilen sayılar temsilidir.)

Evet, pickem hangi takımların bir üst tura çıkacağını tahmin etmek oluyor. Tam olarak hatırlamıyorum ama izleme olarakdan Steam hesabını bağlayıp Twitch'ten 1 maç izlesen bile o aşamayı izlemiş sayılıyorsun. Pickem olarak ise mesela ilk turda 5 tane yükselecek takım seç diyor. Bilmem kaç tane çeyrek finale çıkacak takım seç diyor en son olarak da kimin kazanacağını seçmeni istiyor. Böyle böyle toplamda 10 tane görev var diyelim, 5'ini bilirsen gümüş, 7'sini yaparsan altın, hepsini yaparsan pırlanta madalya oluyor. (girilen sayılar temsilidir.)

Bilemezsek çok riskli. 3 jeton paketi al geç o zaman :)

24 takım var o zaman bilebiliriz rahatlıkla.
ilk tur 6
ikinci tur 3-4 bilsek yeter ya.
Bu arada şampiyon G2 ya da Liquid :)
Bence Gambit kazanabilir.

Nasıl yani daha major başlamadı diye biliyorum.
Ya aslında bana detaylı anlatabilir misin?
Kart almadan düşer mi? Ya da nasıl kazanılır gibi.
Bir şey kazanmak istiyorsan önce Viewer Pass alman gerek. Devamı da üstte yazdığım yazılarda.

Geri
Yukarı