Stockholm 2021 yama paketleri kar yaptırır mı?

Yama paketlerini bilmem ama ben 5 s1mple, 5 navi aldım(sticker). Size de tavsiye ederim, genelde majör kazanan takımların stickerleri ileride değerleniyor.

Gelen zamlardan en az etkilenen yama paketleri oldu. Bu yama paketlerinden kar yapılabilir mi?
Elbette yapılabilir. Ama yapacağınız en iyi yatırım şekli olur mu, orasını bilemem.

Yeterince beklerseniz neredeyse tüm CS:GO topluluk eşyalarıyla (sticker kapsülleri, hatıra paketleri vb.) kâr yapmanız mümkün. İçerisinde tecrübesiz yatırımcıların da olduğu büyük bir topluluk bu eşyaları yayınlanmaları itibariyle alır, birkaç ay bekletir ve yayından kalkmasıyla beraber aşağı yukarı %20 arttığını gördüğünde sabırsızca davranıp hemen satar bu eşyaları. İnsanlar zamanla sattıkça da eşyanın değeri artar.

Elbette yapılabilir. Ama yapacağınız en iyi yatırım şekli olur mu, orasını bilemem.

Yeterince beklerseniz neredeyse tüm CS:GO topluluk eşyalarıyla (sticker kapsülleri, hatıra paketleri vb.) Kâr yapmanız mümkün. İçerisinde tecrübesiz yatırımcıların da olduğu büyük bir topluluk bu eşyaları yayınlanmaları itibarıyla alır, birkaç ay bekletir ve yayından kalkmasıyla beraber aşağı yukarı %20 arttığını gördüğünde sabırsızca davranıp hemen satar bu eşyaları. İnsanlar zamanla sattıkça da eşyanın değeri artar.

250 tane çıkartma kapsülü aldım. Gelen zamlardan en az etkilenen yama olduğu için mantıklı mı diye merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı