Stok fan dan sıvı soğutmaya terfi

Ritualist

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Ahşap üst yüzey işlemcisi
Merhaba arkadaşlar. Amd fx 6300 kullanıyorum. Stok fandan memnunum ama ince tiz bir ses yapıyor. Şimdilik hız aşırtma yapmayı düşünmüyorum. Oynadığım oyunlar Cs go , Nba 2k14 , Pes 14.

Ben 2 hafta önce Seidon 120m sıvı soğutmayı almayı düşünüyordum. Ama vatan stoklarında kalmamış.
Cooler Master Seidon 120V Sıvı Soğutma Sistemi - Vatan Bilgisayar şimdi aklımda bu soğutucu var. Bütçem 150 lira en fazla 180 liraya çıkarabilirim. Bu fiyatlarda önerebileceğiniz Seidon 120v den daha iyi bir sıvı soğutma var mı ?

Aynen Cooler Master in çok güzel soğutucuları var. Eski masaüstüme Cooler Master Hyper 212 Evo takmıştım 70-80 lerden 30 lara düşmüştü sıcaklık.

Su soğutma biraz fantezi kaçıyor gibi geliyor bana :)

Ses çıkartanlar sorunlu olanlar. Bu sıvı soğutmayı bende almayı düşünüyorum, kasanın içi dar olduğu için sıvı soğtuma alacağım, alırsanız test sonuçlarınıda bekleriz :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı