Stokta Olmayan Ürünü Sipariş Vermek

Arkadaşlar ben İtopya'dan v2.5 alacaktım, geceden eklemiştim sepete. Sabah okula gittim, döndüğümde stokta yok yazıyordu fakat ben siparişi tamamlayabiliyordum. Ben de tamamladım, parayı çekti fakat içimde bir tereddüt var. Gelecek mi acaba yoksa yanlış mı yaptım? N'apmam gerekiyor, lütfen yardım edin.

1 hafta kadar bekleyin. Eğer mesaj v.s gelmezse, arayın. Daha da olmazsa şikayetçi olun ya da dava açın. Çünkü, eğer stokta yoksa, sepete eklenmemesi ya da parayı çekmemesi lazım. Bu, suçtur. Tabii, paranızı geri gönderebilirler.

Sipariş durumunu arayıp bilgi edinin. Büyük ihtimalle ürün stoklara girince size iletilecektir. Buda ne kadar uzun sürer tartışılır. Ayrıca keşke V2.5 yerine R3 1300X, RX 570'li PC'yi sipariş etseydiniz. Kat kat performanslı olurdu ya da V2.5 seçeneklerinden 60 TL daha verip R3 2200G ekleseydiniz.

Arkadaşlar ben İtopya'dan v2.5 alacaktım, geceden eklemiştim sepete. Sabah okula gittim, döndüğümde stokta yok yazıyordu fakat ben siparişi tamamlayabiliyordum. Ben de tamamladım, parayı çekti fakat içimde bir tereddüt var. Gelecek mi acaba yoksa yanlış mı yaptım? N'apmam gerekiyor, lütfen yardım edin.
Cevaplayan herkese teşekkürler iptal ettim siparişi itopyanin müşteri hizmetlerine zaten ulaşılamıyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı