Strateji oyun tavsiyesi

Fullmotion

Hectopat
Arkadaşlar Frostpunk tadında Türkçe güzel bir oyun tavsiyesi istiyorum. Frostpunk sesson Pass ile bitirdim ve oldukça keyif aldım. Şu an aklımda Age of Empires 2'nin yenilenmiş versiyonu var.

Son düzenleyen: Moderatör:
This war of mine var güzel oyun eğer ki 2. dünya savaşı temalı oyun arıyorsan Hearts of Iron 4 var veya 1444-1821 yılları arasında geçen EU4 var biraz zor bir oyun ama CK3 var hanedanı yönetiyorsun ister savaşla ülke fetih edebilirsin istersen tek mızrak atmadan ülkeleri entirikalar veya evlilikler ile ele geçirebilirsin.
Company of Heroes 2'de çok iyidir Rus cephesini anlatır 2. dünya savaşında.

This war of mine var güzel oyun eğer ki 2. dünya savaşı temalı oyun arıyorsan Hearts of Iron 4 var veya 1444-1821 yılları arasında geçen EU4 var biraz zor bir oyun ama CK3 var hanedanı yönetiyorsun ister savaşla ülke fetih edebilirsin istersen tek mızrak atmadan ülkeleri entirikalar veya evlilikler ile ele geçirebilirsin.
Company of Heroes 2'de çok iyidir Rus cephesini anlatır 2. dünya savaşında.
EU4, CK3 ve Hearts of Iron 4 gerçekten güzel fakat türkçe dil desteği olmayışı üzücü.

Rise of Nations isimli bir Strateji oyunu vardı. Bir bakabilirsin.

Bende strateji oyunları oynamak istiyorum ama sadece Age of Empires ve Rise of Nations gibi RTS tarzını seviyorum. Civilization, Eu vesaire tarzı ve sıra tabanla strateji oyunlarında ise hiç haz almıyorum.

Ancestor Legacy, CoH, Rise of Nations Eğer Age of tarzı atmosferik bir oyun istiyorsan.
Ama Frostpunk gibi bir oyun istiyorsan kesinlikle This War of Mine denemelisin. Sheltered, Skyhill gibi küçük oyunlardan keyif alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı