Sürprizbozan Stray'deki oyun içi ekran görüntülerim

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quadrom08

Decapat
Dostlar selam. Yaklaşık 4.5 saat bir maceranın sonunda Stray'i bitirdim. Oyunun grafiklerini bayıldığım için haliyle çok fazla SS aldım bende bu SS'lerden bir seçmece yaptım ve sizlerle bunları paylaşmak istiyorum.
Dosya 37 fotoğraf içeriyor ve boyutu 176 MB fotoğrafları tek tek upload etmek hem benim açımdan zor olacağı hem de sizin açınızdan zor olacağı için çözümü RAR haline getirip size sunmakta buldum.

Dipnot: Oynadığım ayarlar 1080p high.

Son düzenleme:
Belki 2-3 tane ön izleme gibi buraya yüklebilirdiniz sanki.

Hocam grafikleri beğendiğinizi söylemişsiniz ancak ben oynadığımda pek beğenemedim. Kedilerin tüylerinin etrafı aşırı derecede piksel pikseldi. Bu sorun sadece bende mi vardı, siz de karşılaştınız mı böyle bir şeyle?

Bizim indirmemiz mi lazım? :D
ZIP Extractor ile açıp bakabilirsiniz.

1660227107452.png

Eğer oyunu Steam'den oynadıysanız ekran görüntülerini Steam'e yükleyip Steam profilinizin linkini atın screenshots kısmından bakalım.

Maalesef hocam :D

Belki 2-3 tane ön izleme gibi buraya yüklebilirdiniz sanki.

Tabii ki 2-3 tane yüklemek sıkıntı olmaz fakat 37 adet yüklemek insana eziyet gibiydi bunun dışında sizin de konuya girdikten sonra resimlerin yüklenmesini beklememeniz için böyle bir yol buldum kendimce ama fazla eleştrildi :/ sizin için aşağıya 2-3 örnek bırakmak istedim fakat dosya boyutları 4 MB'dan yüksek olduğu için sosyal izin vermiyor.

Screenshot_3.png

Hocam grafikleri beğendiğinizi söylemişsiniz ancak ben oynadığımda pek beğenemedim. Kedilerin tüylerinin etrafı aşırı derecede piksel pikseldi. Bu sorun sadece bende mi vardı, siz de karşılaştınız mı böyle bir şeyle?

Bende de birkaç noktada bu sorun oluştu ama onun dışında hiç gözüme batmadı çevre detayları ve ışıklar muhteşemdi cidden oyunda.

Sizin için aşağıya 2-3 örnek bırakmak istedim fakat dosya boyutları 4 MB'dan yüksek olduğu için sosyal izin vermiyor.

Bilgisayara geçince, indirip bakacağım.

Geri
Yukarı