Stres testinde işlemci 100 derece

Recai Gurisik

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar, 2 gündür aklıma takılan işlemci ısı olayından dolayı stres testi yapmaya karar verdim 3 senedir termal macun değişikliği yapmıyorum açtığımda kurumuş ve yüzeyde kalmıştı sıcaklık değerleri şu şekilde macun alınır mı? Değerler fazla mı?
1655712738898.png

Stok soğutucu 1600 için gayet yeterli. Sorun kasadan. Eğer imzada yazan PowerBoost VK-1631'i kullanıyorsan hava akışı olmayan bir kasa. Ön paneli çıkartıp tekrar test et.

Stok soğutucu 1600 için gayet yeterli. Sorun kasadan. Eğer imzada yazan Power Boost VK-1631'i kullanıyorsan hava akışı olmayan bir kasa. Ön paneli çıkartıp tekrar test et.

Sıkıntılı bir kasa olduğu için 1 yıla yakındır kapaksız kullanıyorum kasa değiştirmeye mi yönelsem acaba hocam.

Sıkıntılı bir kasa olduğu için 1 yıla yakındır kapaksız kullanıyorum kasa değiştirmeye mi yönelsem acaba hocam.
Kasa çok önemli değil hocam ben 15 yıllık hiçbir şekilde hava girişi egzoz fanı dışında fanı olmayan bir kasa kullanıyorum işlemci soğutucu ve macun iyi olduktan sonra kasa önemli değil.

Geri
Yukarı