STRIX G15 oyunlarda anlık donuyor

Gamer tıpçı

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim bilgisayarım ASUS ROG STRIX G15. İslemcisi ve ekran karti iyi. Oyunlarda yüksek FPS alıyorum. Sorunum şu oyunlara girerken yüksek ayarlarda bazen anlık donmalar veya atmalar olabiliyor. CS:GO'da Windows tuşuna basınca 2-3 saniyelik donuyor bazen göz kırpıyor. Valorant'ta da oluyor. Bu normal mi? Bilgisayarın anlık değisimlere yetişememesi, yoksa laptopum sorunlu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de TUF FX506HC-HN011 var. Bios'ta voltage'ı -30 yaptım. 3Dmark ve cinebench scoreları düştü. Artış beklerken düştü anlayamadım. Bu voltage ayarı ne olmalı sence hocam? :D @erengore
Bende şu an indirdim programı meraktan :)
Şimdi fark ettim bir kere daha test ettim voltaj -30 ve 0 da, puan eşit kaldı. Bu ayar nasıl kullanılır?

Son düzenleme:
Hocam lütfen şu ısınmaya bir çözüm bulun zaten 15-16 gündür kafayı yiyorum şu anda oturdum gerçekten ağlıyorum ne olur ya.
Asus AMD işlemci mi kullanıyordu ya? Hiç görmemişim. Doğrudur. Maalesef dediğim sürücü kaldırma işlemleri dışında pek birşey yapamazsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam video çektim ekran küçülmüyor ekran aynı boyutta kalıyor ekran kaydı küçük çıkmış. sadece bu baştaki ve sondaki şeyler oluyor.
Hocam belki ondan kaynaklanıyor olabilir ama emin değilim.
Asus ustasini cagiralim @xbea
Throttle ustasini cagiralim @erengore
sorunumu böyle daha iyi açıkladığımı düşünüyorum
@xbea republic of game lordumuz sizde bir bakın

Bende de TUF FX506HC-HN011 var. Bios'ta voltage'ı -30 yaptım. 3Dmark ve cinebench scoreları düştü. Artış beklerken düştü anlayamadım. Bu voltage ayarı ne olmalı sence hocam? :D @erengore
Bende şu an indirdim programı meraktan :)
Şimdi fark ettim bir kere daha test ettim voltaj -30 ve 0 da, puan eşit kaldı. Bu ayar nasıl kullanılır?
@Average Turko ThrottleStop üzerinde mi test ettiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam video çektim ekran küçülmüyor ekran aynı boyutta kalıyor ekran kaydı küçük çıkmış. sadece bu baştaki ve sondaki şeyler oluyor.

sorunumu böyle daha iyi açıkladığımı düşünüyorum
@xbea republic of game lordumuz sizde bir bakın
arkadaşlar bu normal mi

Yeni konular

Geri
Yukarı