Şu An Dünyanın En İyi Telefonu Hangisi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

onurhan00

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi şu an en iyi telefonhangisi ? Oyunlarda, uygulamalarda kasmayacak; kamerasıyla ekranıyla iyi olan, fazla isinmayan bir telefon. Görüşlerinizi alalım.

G3 veya Z2 olabilir.

Konuyu açan arkadaş şu anda telefon mu almak istiyor yoksa merakından mı soruyor bilmiyorum ancak biraz daha beklenebilir Recep Bey'in dediği gibi.

Sony fanboyları Sony diyecektir. Samsung Fanboyları da Samsung diyecektir. iPhone fanboyları da iPhone diyecektir. Neredeyse bütün "Amiral Gemisi" telefonların hepsinde 2.5 Ghz'lik Snapdragon 801 vardır. Hangi markayı seviyorsanız onu alın. Ben LG'yi sevdiğim için G3 diyorum.

Şuan dünyanın en iyi telefonu X diyemeyiz.
En iyi olması için her yönden en iyi olmalı ki herkes en iyi diyebilsin.
Misal şuan en iyilerden birisi z2.
Birisi diyecek s5in işlemcisi daha iyi s5 dünyanın en iyisi.
Biri diyecek s5 iyi değil 2 gb ramı var, g3 dünyanın en iyisi.
Biri diyecek g3 plastik ve ses kalitesi iyi değil m8 dünyanın en iyisi.
Ardından birisi çıkıp bunların kameraları berbat 930 en iyisi diyecek .

Sony fanboyları Sony diyecektir. Samsung Fanboyları da Samsung diyecektir. iPhone fanboyları da iPhone diyecektir. Neredeyse bütün "Amiral Gemisi" telefonların hepsinde 2.5 Ghz'lik Snapdragon 801 vardır. Hangi markayı seviyorsanız onu alın. Ben LG'yi sevdiğim için G3 diyorum.
Dünyanın en iyi telefonumu söylememiz bizim fan boy olduğumuzu değil, kendi şahsi kararımızı göstermektedir .

Mobile world congress'te en son HTC one (m7) seçilmişti. Yanlışsa düzeltin lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı