Şu an İmkanınız Olsa Yurt Dışına Gider Misiniz?

Şu an İmkanınız Olsa Yurt Dışına Gider Misiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    285
Sizin ülkenizdeki milli marşı yazan bile Arnavut. Unutmayın.
Bir ırkçımız eksikti, o da geldi. Mükemmel.
ABD'de 500 dolar. Asgari ücret aldığını düşünelim. Saati 10 dolar. Hatta bazı yerlerde 15 dolar. Matematiksel hesaplamaya göre 1 haftalık çalışmanla alırsın. ABD'de asgari ücretli çalışan sayısı %0'a yakın. Asgari ücretle bile 1 haftada alıyorsun. Türkiye'de 2 aylık maaş.(Asgari ücret)
Sonuna kadar haklısınız, ama bu en azından benim için Türkiye'den gitmek için geçerli bir sebep değil.

Bulgaristan vatandaşıyım. Yani her Avrupa Birliği üyesi ülkede oturma hakkım var. 5 sene bir AB üyesi ülkede kalırsam vatandaş oluyorum. 18 yaşıma girdiğim an gideceğim. Almanya'yı düşünüyorum. Sorunuz var ise sorabilirsiniz az çok bilgim var.

Arnavut olsa bile en azından vatan için ölümü bile göze aldı. Sen ise Arnavut olarak diyorsun ki ''ben bu millet için ölmem''. Fazla nankörlük yapıyorsun ve işine geldiği gibi hareket ediyorsun.
Dedemin dedesi Balkan şehitlerinden. Eskiden bu millet için canımı gözümü kırpmadan verirdim. Fakat insanlar aynı insanlar değil.

Dedemin dedesi Balkan şehitlerinden. Eskiden bu millet için canımı gözümü kırpmadan verirdim. Fakat insanlar aynı insanlar değil.
Türkiye'deki millet için ölmek zeka seviyesi düşüklüğünü gösterir. Türk milleti zeki falan değildir. Bu millet sebebiyle ülke bu halde. Ne de olsa iktidarda kimin oturacağını bu millet seçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı