Şu an İmkanınız Olsa Yurt Dışına Gider Misiniz?

Şu an İmkanınız Olsa Yurt Dışına Gider Misiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    285
Herkes gitmek zorunda mı? Kendine gel! Herkesin senle aynı fikirde olmasını bekliyorsan bence bu forumu terk etmelisin.
Liberalim. Herkesin düşüncesine saygı duyarım. Aynı fikirde olmayı beklemiyorum. Soru sordum cevap gelmedi. Türkiye'de kalmak için sebep söyleyin, kalalım. Sebebiniz ümmet ve din gibi saçmalıklar olmasın.

Liberalim. Herkesin düşüncesine saygı duyarım. Aynı fikirde olmayı beklemiyorum. Soru sordum cevap gelmedi. Türkiye'de kalmak için sebep söyleyin, kalalım. Sebebiniz ümmet ve din gibi saçmalıklar olmasın.
Alakası yok. Ben bu ülkeyi terk ederek sorunların çözüleceğine inanmıyorum. Atatürk'ün şu sözüyle kanıtlayalım;
"Eğer sizi kurtaracak bir lider bekliyorsanız ben size hiçbir şey öğretememişimdir."
Ne demek istiyor burada? Ülkeyi kurtaracak kişiyi bekleme! Sen kurtar!

Dökülmüş yüz binlerce kan. Bu yeterli bir sebebtir. Kitlelerin zihniyetini değiştirmek aslında kolay bişey.

Alakası yok. Ben bu ülkeyi terk ederek sorunların çözüleceğine inanmıyorum. Atatürk'ün şu sözüyle kanıtlayalım;
"Eğer sizi kurtaracak bir lider bekliyorsanız ben size hiçbir şey öğretememişimdir."
Ne demek istiyor burada? Ülkeyi kurtaracak kişiyi bekleme! Sen kurtar!
Millet değişmeden, hiçbir şey olmaz. Ben kurtarıcı bekleyecek birisi değilim. Tek başınıza hiçbir şey yapamazsın.

Millet değişmeden, hiçbir şey olmaz. Ben kurtarıcı bekleyecek birisi değilim. Tek başınıza hiçbir şey yapamazsın.
Sen benim ağzımı aştıracaksın! Bu millete tek bir laf dahi etmeye kalkma ve gitmek istiyorsan da git. Tek başıma hiçbir şey yapamazmışım. Hep bu laflar engeller zaten en büyük hayalleri. Dur tahmin edeyim 10 yaşında bir veletsin ve doları görüp ülke çok kötü dedin. Ve Amerika'da hiçbir vasfın olmadan Pizza satarak para kazanacağını sanıyorsun.

Sen benim ağzımı aştıracaksın! Bu millete tek bir laf dahi etmeye kalkma ve gitmek istiyorsan da git. Tek başıma hiçbir şey yapamazmışım. Hep bu laflar engeller zaten en büyük hayalleri. Dur tahmin edeyim 10 yaşında bir veletsin ve doları görüp ülke çok kötü dedin. Ve Amerika'da hiçbir vasfın olmadan pizza satarak para kazanacağını sanıyorsun.

Adam haklı senin ürettiğin hiçbir şey yok doların yükselmesi bir şeyi değiştirmez başlı başına çöp bir ülkesin zaten.

Sen benim ağzımı aştıracaksın! Bu millete tek bir laf dahi etmeye kalkma ve gitmek istiyorsan da git. Tek başıma hiçbir şey yapamazmışım. Hep bu laflar engeller zaten en büyük hayalleri. Dur tahmin edeyim 10 yaşında bir veletsin ve doları görüp ülke çok kötü dedin. Ve Amerika'da hiçbir vasfın olmadan Pizza satarak para kazanacağını sanıyorsun.
Sanal da elaleme veled demek kolay demi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı