Şu an İmkanınız Olsa Yurt Dışına Gider Misiniz?

Şu an İmkanınız Olsa Yurt Dışına Gider Misiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    285
Buna sadece gülerim, hahahahah. Sana o hadsiz mesajını alıntılayacaktım fakat, sen daha bu cümleyi sarf ettiğin yazında bile kendinle çelişmişsin. Saygıdan nasibini almadığın çok açık.
Saçmalık demem ifade özgürlüğünde değerlendirilir. Sizin görüşünüze katılmasam bile istediğiniz gibi görüşünüzü ifade edin. Ben senin dinine karışmam. Zırva olduğunu söylerim, bu da düşünce özgürlüğüdür.

Kalifiye, nitelikli biri olmak için uğraşıyorum. Eğer olursam ve ülke hak ettiğimi vermez, yöneticiler pozisyonları akrabalarıyla doldurmaya devam ederse kalmam zor.

Hak ettiğimi verirlerse hak ettiklerini veririm. Denklem basit.

Belirlenmiş bir makul değer var o da 3 TL. O seviyeden sonrası bize zarar verir.
3 tl felaket kardeşim. 7,50-8 tl arasında istikrar kazanması gerekir. Doların yükselmesi kadar, doların düşmesi de ülkeye zarar veriyor. Türkiye'nin bu durumda olması 2003-2013 yılları arasında Türk lirasının aşırı değerli olmasıdır. Bunun suçlusu da Ali Babacan ve ekibi.

Saçmalık demem ifade özgürlüğünde değerlendirilir. Sizin görüşünüze katılmasam bile istediğiniz gibi görüşünüzü ifade edin. Ben senin dinine karışmam. Zırva olduğunu söylerim, bu da düşünce özgürlüğüdür.

İsmimi etiketleyip ben ve diğer 17 kişinin 'ne içtiğini sormak' da ifade özgürlüğü, değil mi; seni gidi saygılılık abidesi?

Okulumu bitirdikten sonra üniversite okumak için giderim. Ardından elimden geldiğince ülkeme faydalı olmak için geri dönerim. Eğer umduğum gibi gitmezse tekrardan yurtdışına çıkarım. Planım şu anlık böyle, ne kadar tutar bilmiyorum.
6-7 yıl sonra ben Türkiye'nin şimdikinden çok çok daha iyi bir durumda olacağını düşünüyorum, o yüzden burada kalmayı tercih ediyorum.
Hocam açıkçası çok optimist bakıyorsunuz. Keşke ülkem düzelse de, hayalini kurduğum akademisyenliği burada yapabilsem. Ama halk cahil, bilgisiz, kör. Bu halkın düzelmesi için en az 1 nesil geçmesi lazım. Bu da nereden baksak 25-30 yıl yapar.

Okulumu bitirdikten sonra üniversite okumak için giderim. Ardından elimden geldiğince ülkeme faydalı olmak için geri dönerim. Eğer umduğum gibi gitmezse tekrardan yurtdışına çıkarım. Planım şu anlık böyle, ne kadar tutar bilmiyorum.

Hocam açıkçası çok optimist bakıyorsunuz. Keşke ülkem düzelse de, hayalini kurduğum akademisyenliği burada yapabilsem. Ama halk cahil, bilgisiz, kör. Bu halkın düzelmesi için en az 1 nesil geçmesi lazım. Bu da nereden baksak 25-30 yıl yapar.
1 nesil geçecekmiş. Z kuşağının çoğunluğu çöp. Herşey sorgulamayla olmuyor. İcraatte hepiniz sıfırsınız. Anca sanalda sallarsınız. Bordo klavyeler sizi.

Geri
Yukarı