Şu an ne dinliyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tarz konusunda mükemmel. Model konusundan değil. Deep House tarzlarına bayılıyorum, Sosyal'de birçok paylaşmışlığım da vardır böyle. Dinlediğim yüzlerce Deep House var ve hepsi kadın modellerle dolu ama benim işim şarkının tarzıyla.

Üst üste 3 tane böyle klip atınca bir "acaba" dedim de içimden, işiniz şarkıyla alakalıymış. Bu tarz şarkıları ben beğenmiyorum da beğenenler içinde bir şey diyemem. Sonuçta zevkler tartışılmaz.

Üst üste 3 tane böyle klip atınca bir "acaba" dedim de içimden, işiniz şarkıyla alakalıymış. Bu tarz şarkıları ben beğenmiyorum da beğenenler içinde bir şey diyemem. Sonuçta zevkler tartışılmaz.

Ben karışık dinliyorum aslında üst üstüne de denk gelebilir YouTube'da en çok ne tarz dinliyorsam ona göre zaten öneri sunup otomatik oynatıyor sıradaki parçayı. Beğendiklerimi daha fazla dinliyorum ister istemez, mix listeme düşüyor hemen. Pop, rock, metal değişiyor ruh halima göre. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Jordan Schor X Marvin Divine - Want It All [Magic & Tuvali Release] :)

Şunu bir kere dinleyin, izleyebilirsiniz de 😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı