Şu ana kadar aldığınız en kırıcı mesaj

Üniversitedeyken beraber çok mutlu olduğumuz, ''sensiz bir hayatım olsun istemiyorum'' gibi şeyler diyen sevgilim, koronadan dolayı şehirlerimize dönmek zorunda kaldıktan birkaç gün sonra ''sana karşı bir şey hissetmiyorum artık'' demişti. Hala aklımda karantinayı zehir etmişti.
Hocam cok agır bee.
"Ben, sen değilim..." Bunu okuduğum zaman fiziksel bir acı hissettim. Heart Break dedikleri bu olsa gerek.
İlgiyi sevgiyi kötüye kullanan insanların lafı.

"Erkeksen gelde bana vur Beni ez geç sonra onu döv" ilk hoşlandığım kızdan. Uzun boylu şişko bir çocuk kısa boylu arkadaşımı dövmüşdü yakalayıp dövmek isterken sınıfına girdi ve kız kapıyı eliyle tuttu. Kadınlara el kaldıramam. Zaten orada kaç kişiye rezil oldum. Bu arada hoşlandım ama o kızdan yalan yok. Birde yaptıklarını yüzüne vurması eskiden yaptığın hataları sevdiğin birinin yüzüne vurması tokat değil ölüm ölüm !

"Beni ondan uzak tutmaya çalışıp, neden onla konuşuyorsun ?"

Mesajı kırıcı yapan şey sonrasında olanlar. Oysa benle muhatap bile olmadı.

Değer verdiğiniz o kişi artık sizin uzak tuttuğunuz şeylerin dibinde bitmeye başlıyor. Karakteri değişiyor. Ardından başına çeşitli sorunlar açılıyor. Tanıyamaz hale geliyorsunuz. Oysa deli gibi baskı bile yapmamıştım. Durumu basitçe açıklamıştım.

Pişman olduğunu dair mesaj alıyorsunuz, özür dilemeler, beni affet vs. bir ton cümle geçiyor. Çevrenizde daha fazla bulunmaya başlıyor ama son pişmanlık neye yarar...

"Beni ondan uzak tutmaya çalışıp, neden onla konuşuyorsun ?"

Mesajı kırıcı yapan şey sonrasında olanlar. Oysa benle muhatap bile olmadı.

Değer verdiğiniz o kişi artık sizin uzak tuttuğunuz şeylerin dibinde bitmeye başlıyor. Karakteri değişiyor. Ardından başına çeşitli sorunlar açılıyor. Tanıyamaz hale geliyorsunuz. Oysa deli gibi baskı bile yapmamıştım. Durumu basitçe açıklamıştım.

Pişman olduğunu dair mesaj alıyorsunuz, özür dilemeler, beni affet vs. bir ton cümle geçiyor. Çevrenizde daha fazla bulunmaya başlıyor ama son pişmanlık neye yarar...
8 ay boyunca ılgıyı sevgıyı hıc kesmedım rahatsız oldugum bırkac huyu vardı onları duzetlmesını rıca ettıkce o daha da yapıyordu. Son ıkı haftada oyle bır hale gelmıstık kı hergun aynı konu uzerınden tartısıyorduk ve sonu da yukarda yazdıgım gıbı gelmıstı. ''Valla kendınden nefret ettırdın''
"Erkeksen gelde bana vur Beni ez geç sonra onu döv" ilk hoşlandığım kızdan. Uzun boylu şişko bir çocuk kısa boylu arkadaşımı dövmüşdü yakalayıp dövmek isterken sınıfına girdi ve kız kapıyı eliyle tuttu. Kadınlara el kaldıramam. Zaten orada kaç kişiye rezil oldum. Bu arada hoşlandım ama o kızdan yalan yok. Birde yaptıklarını yüzüne vurması eskiden yaptığın hataları sevdiğin birinin yüzüne vurması tokat değil ölüm ölüm !
Beklemedıgın lafları deger verdıgın ınsanlardan duyunca daha kotu oluyor ınsan.

Ben hatırlamıyorum. Bazılarına sinir oldum. Sinir olduklarımı bile hatırlamıyorum. 6 aydır aktif kullanıcıyım daha olmadı. Oldu da ben hatırlamıyorum.

Belki de oldu.

Gerçekten üzüldüm.

Technopat içerisinde zanettim.
Eğer gerçekte olsa buraya yazmaya utanırdım.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-08-10 185141.png
    Ek Açıklama 2020-08-10 185141.png
    1 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
Epik, bu olay hoşuma gitti cidden ne kadar kötü bir durum da olsa.

Epik, bu olay hoşuma gitti cidden ne kadar kötü bir durum da olsa.

O kızı baküde görmüşdüm garip olan yanıda doğum günün sordum. 26 Mart dedi aynı günde aynı yılda doğumuşduk yemin edebilirim size buna. Kız arkadaşı evleniceksiniz siz demişdi ben Allah korusun demişdim utancımdan kız kızmışdı bende bu yüzden öyle dedim yanlış anlayıp benimle bağlantıyı kesmesin diye. Sonra zaten İsveç'e geldim pek bir bağlantımız yok. Gözümde canlandı eski anılar. Azmı annesine şikayet etti beni yalan yere.

Yeni konular

Geri
Yukarı