Şu ana kadar en çok oynadığınız oyun nedir?

Kaç yaşında olduğunuzu bilmiyorum fakat çıktıından beri oynadığınızı söylediniz 19 yıl ediyor biraz zor gibi geldi yalan attığınızı söylemiyorum fakat biraz zor gibi.
35 yaşında insanım ben hocam. Cm 3-4 dışında da menejerlik oyunu çok oynamadım. Bir ara Fm bakmıştım ama Cm'nin o kolaylığı olmadığı için sarmadı beni. Bir süredir düzenli olarak oynamıyorum tabii ki ama arada açar 3-5 maç yapar kaparım.
Division 2 ve 1 de çok saatim var. Ama Cm 3-4 te olan saatimin yanına gelemezler.:)

35 yaşında insanım ben hocam. CM 3-4 dışında da menajerlik oyunu çok oynamadım. Bir ara FM bakmıştım ama CM'nin o kolaylığı olmadığı için sarmadı beni. Bir süredir düzenli olarak oynamıyorum tabii ki ama arada açar 3-5 maç yapar kaparım.
Division 2 ve 1 de çok saatim var. Ama CM 3-4'te olan saatimin yanına gelemezler.:)

Pardon hocam 35 yaşında olduğunuzu bilmiyordum 19 yıl biraz fazla gelmişti bana.

Çok zor oda Haziran'da çıkmış prd hata yapmışım diyebilirsiniz o kadar oynamanız imkansız başlamış olmanız için bun yemek boş zaman oynamadığın süre lavabo falan gelince imkansız 13 bin saat oynamış oluyorsunuz ve buna lavabo yemek içme boş zaman tatil okul veya iş sayılmıyor yalan atmaya gerek mi var kardeşim.
e-Sporcu olunca okulda bile oynamak zorundasın

Bunlar ve ayrıca 177 saat GTA V var.
1660743814301.png

Arma 3 4340 saat
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 3000 saat
Chivalry- 700 saat
Cities Skylines- 650 saat
World of warship- 600-620 saat
Rust- 1894 saat

Yeni konular

Geri
Yukarı