Şu Ana Kadar Hangi FPS'yi oynamadıysam yaşamamış sayılırım?

Herkes neden Bioshock yazıyor? Oyunun işleyişi berbat, boss'lar berbat, silahlar kısıtlı. Oynadığım en kötü oyundu. Ben Wolfeinstein serisini öneririm.

Herkes neden Bioshock yazıyor? Oyunun işleyişi berbat, boss'lar berbat, silahlar kısıtlı. Oynadığım en kötü oyundu. Ben Wolfeinstein serisini öneririm.

Çok genel geçer bir yorum bu. Tek tek her söyleyenin sebebini anlamak tabiki de zor ama ortak nokta senaryo olsa gerek. Özellikle ilk oyun sonunda ki twist bir çok oyunucuyu kendine aşık etmişti zamanın da ve son oyun aksine korku/gerilim çok daha fazla içeriyordu. Yakın zamanda remaster da olduğu için tekrar gündeme geldi bir çok oyuncunun gözünde. BioShock serisine oynadığım en kötü oyun diyebilmek için gerçekten oynadığın diğer bütün oyunların alanında çağ kapatıp çağ atlatmış oyunlar olması gerekir. Herkes beğenecek diye de bir kaide yok tabi.

Çok genel geçer bir yorum bu. Tek tek her söyleyenin sebebini anlamak tabiki de zor ama ortak nokta senaryo olsa gerek. Özellikle ilk oyun sonunda ki twist bir çok oyunucuyu kendine aşık etmişti zamanın da ve son oyun aksine korku/gerilim çok daha fazla içeriyordu. Yakın zamanda remaster da olduğu için tekrar gündeme geldi bir çok oyuncunun gözünde. BioShock serisine oynadığım en kötü oyun diyebilmek için gerçekten oynadığın diğer bütün oyunların alanında çağ kapatıp çağ atlatmış oyunlar olması gerekir. Herkes beğenecek diye de bir kaide yok tabi.
Evet herkes beğenecek diye bir şart yok. Bioshock Infinite oynadım ve ne senaryosu, ne gerilimi, ne de FPS'i hoşuma gitti. Far Cry 2, Wolfeinstein bile tek geçer bu oyunu..

Madem hortlatılmış, size birçok oynadığım FPS oyunun arasında FPS "tanrısı" olarak gördüğüm bir oyunu söylüyüyorum; Dying Light.

Doom, Wolf gibi çok klasik oyunlar dışında; Borderlands serisi, Painkillerlar. Biraz eskilerden Duke Nukem 3D, Blood, Redneck Rampage. İlk çıkan Fear ve ek paketleri. Atmosfer olarak Metrolar ve Stalker serisi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı