Şu ana Kadar İzlediğiniz En Kötü Yerli ve Yabancı Filmler

Clash of Clans + sosyal medya + Technopat`dan ibaret bir hayatım var :D
COC`u da 2-3 yıl önce bırakmıştım, 2 gün önce yine başladım oynamağa. Ne bilgisayar oyunlarına ne de film izlemeğe pek hevesli değilim. TV ile alakam bile yok 2 yıl oldu :D
Filmler ile aranız pek yok ise neden bilmediğiniz bir filmin yapımcısını kötülüyorsunuz? Üstelik kötülediğiniz kişi o filmin yapımcısı bile değil. Lütfen bir konu hakkında bilginiz yok ise o konu hakkındaki tartışmalara katılmayın. İyi sosyaller.
Enes Batur`dan bahsediyorsunuz sanırım. O kişi varsa izlemeğe gerek duymuyorum.

Clash of Clans + sosyal medya + Technopat`dan ibaret bir hayatım var :D
COC`u da 2-3 yıl önce bırakmıştım, 2 gün önce yine başladım oynamağa. Ne bilgisayar oyunlarına ne de film izlemeğe pek hevesli değilim. TV ile alakam bile yok 2 yıl oldu :D

Enes Batur`dan bahsediyorsunuz sanırım. O kişi varsa izlemeğe gerek duymuyorum.
Bunu yazacağınıza üstte yazdığımı okusaydınız keşke. Ayrıca Enes Batur'dan falan bahsetmiyorum. Keşke ne demek istediğimi anlasaydınız.

Son düzenleme:
Bunu yazacağınıza üstte yazdığımı okusaydınız keşke. Ayrıca Enes Batur'dan falan bahsetmiyorum. Okumaktan aciz bir insan olduğunuzdan daha ne demek istediğimi bile anlamamışsınız.
Biraz düzgün konuşun lütfen. Aciz falan ayıp oluyor. Ben Cem Yılmaz`ı kötülemedim, severek ve defalarla izlediğim kişidir kendisi. Siz mesajlarımı bi kere daha okuyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı