Şu anda kendinizde gördüğünüz en büyük dert nedir?

En büyük derdim dertsizliğim.

Böyle dağa falan çıkıp bağırmak istiyorum ama olmuyor işte, olmayınca olmuyor.

Bu tarz konular görünce haykırarak küfürlü bir mesaj atmak istiyorum ama o da olmuyor, olmasa da olur... Kimiz ki biz? Elbette öyleyiz. Hiçkimseyiz.

Daha bahsettiği konu (insanı mikrodalgalar ile kontrol etmek) ile neural signal processing control technology (beyin ve sinir aktivitelerinin takibiyle bir makineyi kontrol etmek) arasındaki farkı bilmeyen kişi kalkıp da olayı anlamadan kaynak gösteriyor ya, şu anda derdim bu oldu sanırım. :D

Bir tarafta senin beyin aktivitelerindeki nöron okumasıyla (bölümler arası elektrik sinyali takibi) daha yeni yeni geliştirilen bir "makine ve dijital arayüz kontrol etme" teknolojisi var, diğer tarafta ise "mikrodalgalarla biyolojik bir canlının (insanın) beyninin kontrol edildiğini iddia eden var... Bu kadar alakasız 2 şeyi bile daha öğrenememiş, bir de durumunu söyleyenlere sinek diyor. Hayır yani anlamıyorum, şizofreni gibi bir sorun olabilir insanlık hali bu ve çok yaygın bir mental rahatsızlıktır. Gidersin bununla ilgili profesyonel destek alırsın, forumda hikaye yazmazsın ki... Hele hele ciddi anlamda neyden bahsettiğini bilmiyorken... 🤣

Şimdi Trump ile bağlantılı birilerinin kendini tehdit ettiğini iddia ediyor, önceden akrabasının beyninin CIA tarafından mikrodalgalar ile kontrol edildiğini iddia etti, öncesinde uzmanlık alanım diyebileceğim konulardan biri olan radyo dalgalarıyla ilgili bir şeyler saçmaladı. Sınırı yok... :D

Bir akrabasının da CIA tarafından radyo dalgalarıyla beyninin kontrol edildiğini iddia etmişti başka bir konuda. Söylediklerine takılma, he de geç. Rochester'da 170+ sayfalık yıllık ödev hazırladığım bir konuda kendisinin bana bir şey bilmiyorsun demişliği bile var. :D Gerçi sadeleştirince 91 sayfaya düşmüştü ama olsun, yine de sayılır. :D
Hocam ciddi misiniz? 😲

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı