Şu anki halinizden memnun musunuz?

İzmir'e okumaya gideceğiz
İzmir'e okumaya geldik. Memnunum halimden KYK'da sıralamada 3937. olmak acı vericiydi. Sene bitti hala sıra gelmedi en son 1600 küsür gibiydi. Zaten yurtları leş gibi geçenlerde yarı özel bir yer açtılar orası iyiymiş. İzmir'e gelecekseniz Mevlana mahallesi dışında ev tutabilirsiniz Mevlana'ya gelmeyin! Suriyeliler, kekolar, dızolar canınızı sıkabilir. Benim canımı sıkamadılar ama yüzlerini bile görmek rahatsız edici olabiliyor. İzmir'e gelip Suriye'de yaşamak gibi.

Onun dışında ilk defa tek başıma bayramı geçireceğim. Kimse kalmadı herkes memleketine gitti. Çok sıkıcı :(

Daha iyisi olabilirdi. Ama şu anda o kadar kötü değil. Ortalama diyelim.

İzmir'e okumaya geldik. Memnunum halimden KYK'da sıralamada 3937. olmak acı vericiydi. Sene bitti hala sıra gelmedi en son 1600 küsür gibiydi. Zaten yurtları leş gibi geçenlerde yarı özel bir yer açtılar orası iyiymiş. İzmir'e gelecekseniz Mevlana mahallesi dışında ev tutabilirsiniz Mevlana'ya gelmeyin! Suriyeliler, kekolar, dızolar canınızı sıkabilir. Benim canımı sıkamadılar ama yüzlerini bile görmek rahatsız edici olabiliyor. İzmir'e gelip Suriye'de yaşamak gibi.

Onun dışında ilk defa tek başıma bayramı geçireceğim. Kimse kalmadı herkes memleketine gitti. Çok sıkıcı :(
Yardıma ihtiyacın ya da İzmir hakkında sormak istediğin sorular varsa sorabilirsin. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Herkes onu alamıyorum bunu alamıyorum diyor da yoldaki arabalar, insanların giyimi, telefonlar, bilgisayarlar vs. çok lüks herşey.
Bizim bir Passat'ımız var bundan 3-4 yıl önca Kayseri'de yaşıyorduk ve Kayseri'nin en lüks mahallesinde.Biz orta gelirli bir aileyiz ama giyimimiz ve haraketlerimize her zaman önem verdik millet ama alında Mercedes-Benz'i olsun 1 katlı bir evde yaşasını daha iyi zannediyor ben napam,insanlar böyle mal mülk peşinde olursa böyle olur.Sor bakalım kaçı onu kredisiz almış nerdeyse hiçbiri.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı