Su çiçeği olunca nelere dikkat edilmeli?

Daha fazla  
Ilk birkaç gün baş ağrısı, yüksek ateş, hafif mide bulantisi, halsizlik gibi sorunlardan sonra Allah'a şükür iyiyim. Diğerlerine bulaştirma ihtimaline karşı evdeyim 10 gün falan. Neler yemeliyim, neler yememeliyim? İzleri kaşimamda sorun var mı, duş alsam sorun olur mu? Ben genelde kahve içerim, evdekiler içme falan diyor. Onlar bu konuda genel cevaplamalar yaptıkları için size de danişmak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ağır şeyler yemeyin, kaşınan yerlerinizi kaşımayın, eğer kaşınmalar dayanılmayacak gibiyse ufak ufak tükürüğünüzü sürebilirsiniz. Biraz iğrenç bir durum ama sivilce vb. şeyler epey iş yapıyor.
Kahve içme lafı da tamamen kocakarı safsatası, kahvenin konuyla ne alakası var?

Çok ağır şeyler yemeyin, kaşınan yerlerinizi kaşımayın, eğer kaşınmalar dayanılmayacak gibiyse ufak ufak tükürüğünüzü sürebilirsiniz. Biraz iğrenç bir durum ama sivilce vb. şeyler epey iş yapıyor.
Kahve içme lafı da tamamen kocakarı safsatası, kahvenin konuyla ne alakası var?
Teşekkürler. Bu arada kahveyi direkt içme demedide dokunur falan dedi.

Su çiçeği geçirdiğimde ates kusma vs. yaşamadım yeme içmede normal şekilde devam etti, tek tavsiyem vücudundaki su baloncuklarını patlatıp krem sürmemen ben öyle bir hata yaptım saçma izi gibi kaldı.

Geri
Yukarı