Su dökülmesi sonrası klavye başka harf ve rakam yazıyor

miu_q

Hectopat
Daha fazla  
Selam, bugün klavyeme yanlışlıkla su döktüm. Az miktarda da olsa direk ters çevirip suyu iyice boşalttım fakat bazı tuşlara bastığımda iki rakam birden kendiliğinden yazıyor çözüm önerisi verecek var mıdır?
Örnek;
NumLock 1 tuşuna bastığımda = 101010101010
2 = 2121212121
3 = 32323232
Bütün NumLock tuşlarım böyle fakat su NumLock tuşlarına en az dökülen yer sebebini anlamadım.
klavyem = Razer Ornata Chroma

Tüm tuşları çıkarıp klavyeyi ters tutarak hafifçe vurun içindeki su tam cıkmamıs olabilir, bende de olmustu ama düzelmedi 0 tusuna basınca Win tuşuna falan basıyor.

Bütün tuşları sök elinle tutarak ters çevir parmakların klavyenin altında olacak şekilde vur(parmakların masaya çarpacak) ondan sonra saç kurutma makinesini al bütün tuş girişlerini kurut.

Selam, bugün klavyeme yanlışlıkla su döktüm. Az miktarda da olsa direk ters çevirip suyu iyice boşalttım fakat bazı tuşlara bastığımda iki rakam birden kendiliğinden yazıyor çözüm önerisi verecek var mıdır?
Örnek;
NumLock 1 tuşuna bastığımda = 101010101010
2 = 2121212121
3 = 32323232
Bütün NumLock tuşlarım böyle fakat su NumLock tuşlarına en az dökülen yer sebebini anlamadım.
klavyem = Razer Ornata Chroma
Klavyenin tuşlarını sök gece yatmadan ters çevirip koy masana sabaha kardar içindeki su boşalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı