Şu sıralar Evga alınır mı?

starcrowl

Hectopat
En iyi cevaplar
0
13 haziran'da yeni bir sistem topluyorum 3500 tl'ye fakat kafaya taktim evga marka ekran karti almayi , 4gb lik gtx770 olur en fazla sanirim.Sizce ne yapılmalı o fiyattaki bir sisteme , kullananlar varsa oneri verebilirler mi? R9 290 tri-x alacaktim fakat bir turlu isinamadim karta , ati/amd kullanmak hic ama hic istemiyorum. Ne dersiniz?

llmehmetlll

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Evga Türkiye'de var mı ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
starcrowl

starcrowl

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Vatan bilgisayarda satılmakta dostum.Fiyatlar biraz tuzlu oldugu icin danismak istedim.

llmehmetlll

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Aynen varmış ya. Sen hangi modeli düşünüyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Simo Hayha

Ziyaretçi
3500 tl bütçede alınmaz. Ha o zamana kadar asus la fiyat farkını kapatırsa iş değişir. Adamlar gtx770 fiyatına gtx760 satıyorlar. Ama kalite bakımından diyecek bir şey yok...

O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Daha Türkiye piyasasına alışamaz bu firma. Türk Lirasının değersiz olduğunu bildikleri için, fiyatlar daha böyle devam eder. Almaya gerek yok şu anlarda.

S

Simo Hayha

Ziyaretçi
Geçen 5.5 tl ye adam sistem topluyordu. Baktık 300 tl para kaldı. Evga gtx780 ti aldırdık. Umarım almıştır. :D

KS
starcrowl

starcrowl

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ama daha düşmesine çok zaman var 100-200 lira vermeye değmez mi değer mi bilemiyorum...

S

Simo Hayha

Ziyaretçi
O fiyatlar aşağıya çekilmeden veya bütçeniz 5500 tl olmadıkça kesinlikle değmez...

JaroxJamaica

Gigapat
En iyi cevaplar
0
Yer
Balıkesir
Evga'nın yaptığı işi Asus, Msı, Gigabyte'de çok güzel bir şekilde yapıyor bence. Aradaki farka değer bir performans verdiğini düşünmüyorum Evga'nın.

Yukarı