Subaru çok yakar mı?

Arkadaşlar birkaç sene sonra subaru almayı düşünüyorum. (IMPREZA WRX STI) Çok yakar mı bilgisi olan var mı? Özellikle @Handsome Reis sana soruyorum. Senin Subarulara oldukça ilgin var biliyorum :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
paylaştığım linkte Levorg modeli vardır. Ben sürdüm satış danışmanı arkadaş anlattı aracı. Subaru hakkında bilgi almak isterseniz bakmanızı öneririm.

Son düzenleme:
Bunlarda benim aslanlarım. Benzinli, yüksek hacim ve ağır oldukları için yakıt tüketimi yüksek. Hele ki STI modellerine bakıyorsan 2. bir aracının olması şart. Şuan Forester'i kullanıyorum ve sürekli şehiriçi + kapalı otoparka gir çık 15 lt. sabit yakıt. Legacy 12-13 lt. arası yakıyordu. Şehir dışı iki araçta 8-9 arası.
2.0 Forester 240 hp 2013 model.
1538247529956.png

2.0R Legacy SS 165 hp 2009 model.
1538247644046.png

Eğer Subaru Forester hakkında bilgi almak istersenizde hemde 4K seçeneğiyle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
ilk link budur.
ikinci linkide budur.

paylaştığım linkte Levorg modeli vardır. Ben sürdüm satış danışmanı arkadaş anlattı aracı. Subaru hakkında bilgi almak isterseniz bakmanızı öneririm.
Video gayet güzel olmuş ellerinize sağlık. Ancak ben Levorg modeli almayı pek düşünmüyorum. Yine de bilgilendirici olmuş teşekkürler :)
Eğer Subaru Forester hakkında bilgi almak istersenizde hemde 4K seçeneğiyle
ilk link budur.
ikinci linkide budur.
Aslında SUV araç bakmıyorum. STI videonuz varsa çok iyi olur.

Video gayet güzel olmuş ellerinize sağlık. Ancak ben Levorg modeli almayı pek düşünmüyorum. Yine de bilgilendirici olmuş teşekkürler :)

Aslında SUV araç bakmıyorum. STI videonuz varsa çok iyi olur.
Keşke olsa, ne yazıkki ben sürmeye gittiğimde yoktu araç :( . Ama olursa neden olmasın gider aracı test ederim.

Şehir olarak nerdesin ? Niyetin olursa araç var denemen için, EVO X stock eski aracım ve 550hp civarı yapılı STI var. Yarın Merter MC tarafına uğrayabiliriz eğer İstanbul'daysan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı