Şubat ayında sistem toplamak mantıklı mı?

Ghost Of Batman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir PC toplamak istiyorum da şu anlık durumum pek alabilecek gibi değil. Ancak ocak Şubat gibi uygun durumda olur ve toplayabilir olacağım. Sizce o aylarda PC toplamak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçime yakın enflasyon ve dolar kurun düşeceğini söylüyorlar. Ne kadar doğrudur bilemem. Eğer düşerse evet mantıklı.

Seçime yakın enflasyon ve dolar kurun düşeceğini söylüyorlar. Ne kadar doğrudur bilemem. Eğer düşerse evet mantıklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Üstadım orada duyduklarımı söyledim inandığıma dair bir cümle gördünüzmü :D

Hocam cidden yapıyorlar. Akılları sıra ekonomiyi düzeltir gibi yapacaklar. Düzeltmek için artık ülkemizden fabrika mı satarlar toprak mı satarlar orasını bilemem. Ve seçim Haziran'da olacak ise nisan gibi düzeltmeye başlarlar ve seçimden sonraki bir tarihi gösterip işte doları düşüreceğiz, ülke şahlanacak falan filan derler (Geçen sene Süleyman Soylu'nun Temmuz'da uçacağız dediği gibi). Sonuç ne olur? Ekonomi kısa süreliğine yükselir akp başta kalmaya devam eder ve ilerleyen aylarda dolar 25 TL'yi geçer ve 5 sene daha eziyet çekeriz. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı