Subnautica'nın Hikayesi

İlk oyunu büyük bir heyecanla oynamıştım ki hala favori oyunlarımdan biridir o suyun içinde usulca gezmenin verdiği hissi oynadığım onlarca oyunda hiç bulamadım below Zero içinde çok heyecanlıydım ama aşırı kısıtlayıcı olması beni şaşırttı beta da olmasından dolayı mıdır nedir sanki oyunda ne yaparsak yapalım hep aynı yere geliyormuşuz gibi hissediyorum inşallah tam sürüm çıkınca beni şaşırtırlar son olarak tam sürüm çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi var mı acaba?
Az önce metacritice baktığımda below zero için çıkış gününe 47 gün sonra demişler. Doğru olabilir sanırım.

İlk oyun da ikinci oyunda 50 TL hocam indirimlerle daha uyguna alabilirsin ikisini de ama sana şunu söyleyeyim ilk oyun üzerinden konuşsam yeridir verdiğin para kaç para olursa olsun kat ve kat hak ediyor oyun o keşfetme hissi suyun dibine indikçe sessizleşen ortamın verdiği his hocam sadece oynayın hele ki Online bir oyun oynuyorsanız onun verdiği stresten uzaklaşmak için birebir bir oyun :D
Şu anda 50 TL yatırdım indirim bekliyorum arkadaşlar çok önermiş.☺️

Konuyu hala takip ediyorsanız almayı düşünen arkadaşlara Subnautica below Zero son güncelleme ile hikayesel açıdan daha bir güzel hale geldi oyun halihazırda olan birçok bug düzeldi.

Geri
Yukarı