Kitap Suç Ve Ceza 26TL!

O kitapları okurken insanların ne kadar nazik konuştuğunu görünce çok şaşırıyorum.
Çok değil 100 yıl önce bile insanlar ne kadar naifmiş şimdi her cümlenin sonuna küfür eklemeyen dışlanıyor.
Ben de inanamıyorum. İnsanlık evrimini maymuna doğru götürüyor. Maymundan gelmemiş olsak bile maymun olmaya doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Herkes çocuklar için v.s diyor. Çocuk gitsin cin ali serisini okusun zaten.
Aklı başında biri şimdiye kadar okumadıysa çok şey kaybetmiştir. Mümkünse 2 cilt olanı alıp keyifle okuyun çünkü çabuk bitti diye üzülürsünüz.

Bende bu kitaptan var fakat okumalı mıyım? Dostovyeskinin kitapları biraz ağır geldi bana.
Büyük hata yapmışsınız. Bu başka bir şey..

Mükemmel fiyat da 704 sayfayı kim okuyacak? Günde 5 sayfa okusam, bazı günler 3-4 sayfa okusam 5 ayda anca bitiririm. Ama ben uzun kitap okumayı sevmiyorum, alıp okumayı denerim, okuyamazsam okula falan bağışlarım.

Herkes çocuklar için v.s diyor. Çocuk gitsin cin ali serisini okusun zaten.
Aklı başında biri şimdiye kadar okumadıysa çok şey kaybetmiştir. Mümkünse 2 cilt olanı alıp keyifle okuyun çünkü çabuk bitti diye üzülürsünüz.

Büyük hata yapmışsınız. Bu başka bir şey..
Tamamdır,okumaya başlayacağım.

3 defa başlayıp bitiremediğim tek kitaptır. Bir çorabın ne durumda olduğunu, nasıl göründüğünü 4-5 sayfada okumayı kaldıramadım. Benim gibi çabuk sıkılıyorsanız mümkünatı yok bitiremezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı