Süleyman Soylu: "LGBT’yi çocuklarımızı ahlaksızlığa sevk etmesin diye engelledik, biz Müslüman bir devletiz"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
LGBT konusu hakkında yorumum yok fakat "Biz Müslüman bir devletiz" kısmına katılmıyorum.
Türkiye laik bir ülke değil miydi?

Babaları zorla cumaya götürür burada ateistcilik oynayıp Vatan kurtarırlar. Geçen o da beni seviyor mu diye konu açan adam burada benim yazdığıma gülüyor. Komedi vallahi :D :D

Hemen aklına Kerimcan gelmiş, bakıyorum da bayağı sıkı takipçisisin herhalde 🤣

Babaları zorla cumaya götürür burada ateistcilik oynayıp Vatan kurtarırlar. Geçen o da beni seviyor mu diye konu açan adam burada benim yazdığıma gülüyor. Komedi vallahi :D :D

Böyle olmadığını gayet iyi biliyorsun. Örnekleri mevcut. Bugün Kerimcan diye bilinen zat milyonlar takip ediyorsa ve sen bundan bir rahatsızlık duymuyorsan. Seninde önce halletmen gereken şeyler var. LGBT Eş cinsellik Çok eşlilik bunları normallleştiremezsin. Z kuşağının eksikliği bir şeylere aykırı olmayı akıllı olmak zannediyor. Sorguladığı falan yok bilimle ilgilendiği falan yok. Sadece bunun muhabbetini yapmayı sever.

Sabahtan akşama kadar Enes Batur videoları izleyip Twitchdeki takip ettiği insanların düşünceleriyle kendisine yol çizen bir insan burada gelip bana bilimden bahsediyor. Özgürlüğün ve çağdaşlığın arkasına sığınıp türlü ahlaksızlar yapılıyor bunları görmüyor musun?
Birader örnek vererek konuşacaksak, inançlı gibi görünüp tecavüz yuvası çıkan yerleri gösterirler karşına ve İslam yasaklansın derler. Ne olacak bu durumda?

@Adrenokrom "Z kuşağı" diyerek genelleme yaptın. Z kuşağı büyük ihtimalle Dünyayı değiştirecek en nadir kuşaklardan biri. Belli bir kesim hariç hepsi araştırıyor. "İstisnalar Kaideyi Bozmaz" şimdi düzgün bir yol çizelim;

Aklını kullanan bir insan, birey. Şimdi bu birey LGBT videosu gördü insanlar eşcinsel bak şimdi eğer bireyin hormonları fazla değilse etkilenmeyecektir geçecektir ama fazlaysa etkilenecektir. Bu tamamen hormonsal bir hastalık ve bunu engelleyemezsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı