Süleyman Soylu: "LGBT’yi çocuklarımızı ahlaksızlığa sevk etmesin diye engelledik, biz Müslüman bir devletiz"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
LGBT konusu hakkında yorumum yok fakat "Biz Müslüman bir devletiz" kısmına katılmıyorum.
Türkiye laik bir ülke değil miydi?

Sırf iki beğeni uğruna gaza gelip saçmalıyorsun. Seni gaza getiren 13 yaşındaki çocuk. Dün boyum uzar mı o da benden hoşlanmış mıdır diye konu açan çocuk biliyorsun değil mi?

Senin ailenden birinin LGBT olması seni rahatsız etmez mi? Buna cevap ver.
Onun adına ve kendim adıma cevap vereyim: Hayır etmez.

Biri bunlara sonradan özenme ile LGBT üyesi olanların çok çok az olduğunu anlatabilir mi?

Hayır yani senin erkek/kız çocuğun sırf dizide gördüğü için eş cinsel oluyorsa o çocukta zaten başka bir sorun vardır.

Bu tipleri hiçbir şey rahatsız etmez, boşuna ağzını yorma. Aile yapısının ne anlama geldiğini bilmiyorlar.
Doğru aile yapısı hayat arkadaşını katletmekle, çocuğuna psikolojik ve fiziksel şiddetle veya yolda gördüğü herhangi bir kadına salça olmakla, tacizle tecavüzle bozulmaz ama eşcinsel bireyler sayesinde bozulur.

Laikliğin kelime anlamı LGBT destekçiliği anlamina gelmiyor arkadaşlar. 😄 mevcut iktidardan ne kadar memnun olmasak da LGBT'ye karsi alinan kararlar yerinde diye düşünüyorum. Hanginiz trans bir bireye çocuğunu emanet edip bakıcılık yaptırır mesela? Ya da çocuğunuzun escinsel bir anaokulu öğretmeninin olmasını ister miydiniz?

Ben isterdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı