Süleyman Soylu: "LGBT’yi çocuklarımızı ahlaksızlığa sevk etmesin diye engelledik, biz Müslüman bir devletiz"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
LGBT konusu hakkında yorumum yok fakat "Biz Müslüman bir devletiz" kısmına katılmıyorum.
Türkiye laik bir ülke değil miydi?

Sözler doğru. Fakat devletin dini adalettir. Maalesef ülkeler üstü bir güç tarafından tüm dünyada uyuşturucu ve çıplaklık özendiriliyor. Hedef ise yeni nesil. Özgürlük adı altında milletin eline bir oyuncak verip onları sömürmeyi çok iyi bilen bir sistem kurdular. Akıbetimiz hayrola.

Yaptiginiz şey dogrudur ama yolsuzluk ve hirsizligin onune gecmelisiniz. Adaleti de sagmalisiniz.

Evet ilgilendirmez isteyen istedigini, evinde yapabilir ama LGBT bir aktivizim ve izin verilmemesi gerekir bu topraklarda.

Tabi eksik olan bircok şey de telefi edilmeli. Adalet gibi.

Bak dostum, eğer ki cinsel kimliğe senin aksine saygı duymayan insanlar bu insanların üstüne giderlerse bu insanlar da sesini duyurmak zorunda kalır. Buna boyun eğmezler. Ben bir heteroyum ama bu insanları da sonuna kadar destekliyorum, susmasınlar.

(!)

Dosya Ekleri

• 9F8115A3-DB7F-4D2E-9BDD-EF7F6ACA35D4.png
    9F8115A3-DB7F-4D2E-9BDD-EF7F6ACA35D4.png
    321,8 KB · Görüntüleme: 51
Ben buna yorum yazsam modlar ortalığı karıştıracak kavga çıkartacak mesaj diye siler mesajımı, her zamanki gibi.

Madem Müslüman bir devletiz neden Müslümanlığı öğrettiğiniz yurtlarda, kurslarda 60 yaşında sakalı beyazlamış kendini hoca diye şeyh diye tanıtan köpekler 8-9 yaşındaki erkek çocukları taciz ediyor? Ve neden siz Müslüman bir ülkenin iç işleri bakanı olarak bunların ört pas edilmesine yardımcı oluyorsunuz? Daha onlarca örnek yazarım da neyse. İşinize gelince Müslüman gelmeyince ateist oluyorsunuz. Nabza göre şerbet. Ne güzel İstanbul be...
Söylediğiniz konuda haklısınız ama 'işine gelince ateist oluyorsunuz' ne alaka? Ateist olan önüne geleni taciz mi ediyor? Söylediklerinize dikkat edin biraz.
@LOTR Manyağı Aynen bir de 🤣 at. Ne düşünme yetisine ne de insanların dini tercihine saygısı olmayan birisin. Sana göre dini tercihler gerçek Müslüman ve lafta Müslüman olarak ayırılıyordur eminim. Halbuki insan gibi haklı ve haksız olduğun kısmı yazmışım ama sen hatanı düzelmek yerine 🤣 atarak ne halt olduğunu belli ediyorsun.

Son düzenleme:
Bak dostum, eğer ki cinsel kimliğe senin aksine saygı duymayan insanlar bu insanların üstüne giderlerse bu insanlar da sesini duyurmak zorunda kalır. Buna boyun eğmezler. Ben bir heteroyum ama bu insanları da sonuna kadar destekliyorum, susmasınlar.
O ayri durum, asagilamanin cezasi verilmedir lakin bu durum normalestirmeye calisan LGBT aktivizimi bu topraklarda yeri olmamalidir.

Eğer sen ve senin gibi gerici zihniyeti körü körüne destekleyen kör yobazlar olmazsa cinsel kimliği farklı olan insanlar seslerini duyurmak zorunda kalmazlar. Dolayısıyla senin sözde ahlaklı yetiştirdiğin çocuğunun sözde ahlakı da bozulmaz.
Peki, bir gün çocuğun baba ben LGBT'li oldum derse göreceğiz ergen arkadaşlarımızı. :D

@EmreLds ne yapsın, öldürsün mü hormonel nedenlerden kaynaklanan bir yönelim için çocuğunu? Sen ne yaparsın çok merak ediyorum. Eşek sudan gelinceye kadar döver sonra da evlatlıktan red mi ederdin?

Söylediğiniz konuda haklısınız ama 'işine gelince ateist oluyorsunuz' ne alaka? Ateist olan önüne geleni taciz mi ediyor? Söylediklerinize dikkat edin biraz.
@LOTR Manyağı Aynen bir de 🤣 at. Ne düşünme yetisine ne de insanların dini tercihine saygısı olmayan birisin. Sana göre dini tercihler gerçek Müslüman ve lafta Müslüman olarak ayırılıyordur eminim. Halbuki insan gibi haklı ve haksız olduğun kısmı yazmışım ama sen hatanı düzelmek yerine 🤣 atarak ne halt olduğunu belli ediyorsun.

Sakin ol şampiyon, ne halt olduğumu bilen biliyor. O paragraftan o anlamı ancak ince eleyip sık dokuyanlar çıkarır. Ateist oluyorsunuz derken "istediğinizde dinci istediğinizde dinsiz oluyorsunuz" demek istedim. Saman altında iğne aramazsan o anlam çıkmaz. Yazdığım mesajın anlamı belli verilmek istenen mesaj belli. Gereksiz gösteriş yapmışsın ve mesajın atar yapmakla dolmuş ona güldüm. Zaten Müslüman bile değilim. O yüzden gereksiz atar yapmana gerek yok. Çok uzatma yani ateistlere laf attığım yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı