Süleyman Soylu: "LGBT’yi çocuklarımızı ahlaksızlığa sevk etmesin diye engelledik, biz Müslüman bir devletiz"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
LGBT konusu hakkında yorumum yok fakat "Biz Müslüman bir devletiz" kısmına katılmıyorum.
Türkiye laik bir ülke değil miydi?

Bazıları çok uzatıyor, Türkiye 1937'den beri laik yani din ve devlet işleri birbirinden ayrı ve hiçbir şey dine göre yapılmıyor (kağıt üzerinde)

O zaman İran'ya da afganistana gidebilirsiniz tutan yok.

Doğru ya Taliban'ı unutmuşum hani o Müslüman grup var ya Afganistan'ı Müslüman yaptığı için(sözde müslümanlık) dışarıya göç verdirten grup.
Eşcinsel gördün diye Eşcinsel olacaksan yazık kafana.
O zaman bunu koyayım da belki bazı arkadaşlar nasibini alır.
1635278350102.jpeg

Türkiye laik bir ülke Müslüman değil git o zaman arabistana benim anayasam kuran-ı kerim dersin.

Komik adamsın. Dinle ilgili bir şey demiş adam direk yapıştırmışsın arabistanı daha arabistan da tam şeriat uygulanmadığını bilmiyorsun. Eğer uygulansaydı prensler her gün keyif çatmazdı dostum lütfen bilgili bir şekilde konuşalım.

Laik bir devlet olman bu tarz insanların gözümüzün önüne sokulacağı anlamına gelmez. Benim kardeşimin eşimin dostumun bu kişilerden etkilenebileceği gerçeği varken yasaklanması en doğru karardır.
Olanın kendi sorunu/yönelimi. Çocukluğumda da gördüm, gençliğimde de gördüm ve şu an yetişkin bir birey olarak hâlâ sadece karşı cinse ilgi duyuyorum. Kendi cinsimden bireylere karşı da hiç farklı, özel bir hissim olmadı. Saçma sapan konuşmaya lüzum yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı