Süleyman Soylu: "LGBT’yi çocuklarımızı ahlaksızlığa sevk etmesin diye engelledik, biz Müslüman bir devletiz"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
LGBT konusu hakkında yorumum yok fakat "Biz Müslüman bir devletiz" kısmına katılmıyorum.
Türkiye laik bir ülke değil miydi?

İtiraz edemezsin başka şey halkın kendi isteğiyle değiştirmesi başka şey çarpıtma.
Halkın kendi isteğiyle değiştirmesi, ihtilaldir. Halk kendi isteğiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin değişmez kabul edilen öğelerini, kuruluş temelini değiştirmek istiyorsa Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı isyan etmiştir demektir. Türkiye Cumhuriyetini yıkmaya ve kendi istediği şekilde yönetilen farklı bir ülke kurmaya çalışıyor demektir.

Halkın kendi isteğiyle değiştirmesi, isyandır. Halk kendi isteğiyle Türkiye cumhuriyeti'nin değişmez kabul edilen öğelerini, kuruluş temelini değiştirmek istiyorsa Türkiye cumhuriyeti'ne karşı isyan etmiştir demektir. Türkiye cumhuriyetini yıkmaya ve kendi istediği şekilde yönetilen farklı bir ülke kurmaya çalışıyor demektir.

Halk ne isterse odur bu böyle işler. Önce halkın ne olduğunu öğreneceksin.

İtiraz edemezsin başka şey halkın kendi isteğiyle değiştirmesi başka şey çarpıtma.

Halkın istediği olur da arkadaşım eş cinseller halktan değil mi onlara ne olacak en iyi yönetim laiklik ve cumhuriyettir hem halk kendi kendinin yönetiyor hem de herkesin dinine ve inançlarına saygı duyuluyor.

Halk ne isterse odur bu böyle işler. Önce halkın ne olduğunu öğreneceksin.

Halk ne isterse o olur da güzel kardeşim o kişiler halktan değil mi e ben böyle istedim diye başkalarının özgürlüğünü kimse kısıtlayamaz bunu anlasan zaten iş bitecek.
1635334878397.png

1635335055460.png

Halkın istediği olur da arkadaşım eş cinseller halktan değil mi onlara ne olacak en iyi yönetim laiklik ve cumhuriyettir hem halk kendi kendinin yönetiyor hem de herkesin dinine ve inançlarına saygı duyuluyor.

Halk ne isterse o olur da güzel kardeşim o kişiler halktan değil mi e ben böyle istedim diye başkalarının özgürlüğünü kimse kısıtlayamaz bunu anlasan zaten iş bitecek.
Eki Görüntüle 1199560
Eki Görüntüle 1199561

Ben yorum yapmayacağım bu konuda eğer milletin ruhunu dinini imanını bilmiyor anlamamış veya bile bile üstüne giderek eş cinselliklerin böyle şöyle hakları var diyorsan sözlerin bittiği yer burası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı