Süleymancılar yurdu güvenilir mi?

TheDoctorBW

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu yurtlar güvenilir mi? İnternette bir sürü video var. Yardimci olabilecek detayli sekilde yazsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın ama sakın bulaşmayın derim. Siyasete ortak olan tüm cemaatler köhnedir. Süleymancılar da fetö'den farksız bir hale gelebilir. Bu gibi cemaatlerden uzak durmak en iyisidir.
Amaçları hep rant ve güçtür.

Düzgün cemaat ve cemiyetler de vardır. Bunları nasıl anlarsın? Diğer insanlardan ötekileşme yoktur.
Süleymancılar kendilerini farklı görürler. Takke renkleri vs bile farklıdır. Tehlikeli durum bunlar.

Arkadaşım okumuştu orada. Tarikattakiler ne derse o da onu yapıyormuş. Ayrıca dini eğitimi geçtim, resmen dinle alakasız şeyler yapılıyor. Zaten siyasi olarak da çok sıkıntılı. Kesinlikle uzak durun.

2017'de 1 hafta kaldım. Ben gitmeni tavsiye etmem, çok yobazlar. Arkadaşlıkları iyidir daha beni tanıyalı 24 saat olmadan arkamda 2 düzine adam vardı kavgada. Evini çok özlüyorsun. Zorbalık, görebilirsin gören çok vardı ama beni sevmişlerdi. Sorun varsa sorabilirsin.

Kaldım hiçbir zararını görmedim kendime çok şey kattım dini okul genel kültür vs. özellikle üniversitede bir dönem kaldım güzeldi sıkı dostluklar edindim. Aynı bölümden olan üst sınıflar bize ders anlatıyordu hocaların nasıl sorduğunu gösteriyordu çok faydasını gördüm. Sağda solda feto gibi siyasi şöyle böyle şeyler duyuyordum hiç konusu açılmadı yat kalk okul ders etüt sorunsuzca seneyi bitirdik.

Yeni konular

Geri
Yukarı