Süper İndirim Fırsatlarını Paylaşmak

Afkborn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASRock B450M Steel Legend, Ryzen 5 5600, Kingston Fury Beast 32 GB (2X16) 3200 MHz, Powercolor Red Devil RX 6600XT, Be Quiet! BK008, Corsair Carbide Spec Delta RGB, Corsair CV550, 1 TB WD Blue SN570, 500GB A2000 Kingston SSD, 1TB WD HDD, Sensei310, K60 RGB PRO, Qck Medium, Asus TUF VG24VQE, Keenetic Omni DSL
Meslek
Zabıt Katibi
Merhabalar. Şöyle bir öneride bulunacağım. Bir konu açılsa veya bu konu altında yapılabilir. Bilgisayar parçaları, monitörler gibi parçalarda güzel indirim olduğunda buraya yazılsa. Mesela bilgisayar için kasa ve PSU arıyordum. 650 TL olan bir parça 500 TL'ye düşmüş, bundan haberim olmadığı için kaybettim. Bunun gibi normal piyasasından az olan indirimleri bir konu altında yazsak. Hem ihtiyacı olan daha ucuza almış olabilir. Olmadı bunun için bir anket başlatılsın. Buna göre karar verelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumdaki gibi sıcak fırsatlar bölümü olsa ve kontrol dahilinde oraya fırsatlar atılsa cidden güzel olur. Mesela geçtiğimiz 3 gün boyunca Gaming Z* 2070 3650TL idi. Bence o kart için inanılmaz güzel bir fiyat, hem şahsi görüşümde en güzel görünen 2070 hem de MSI Z serisine en kaliteli GPU'ları koyuyor ve çok yüksek overclock potansiyeline sahip oluyor bu sayede. Mesela öneri isteyenlere bu kartı elimden geldiğince önerdim ama almışlar mıdır kaçırmışlar mıdır bilemem tabi. Mesela farkettiğimiz inanılmaz büyük indirimleri anasayfada yeni konular ve yeni mesajlar sekmesinin bir altına moderatörler önemine göre sabitlese ve indirim süresince orada kalsa ne güzel olurdu.

Moderatörler cevap vermedi. Bunun yasak olduğunu zannetmiyorum. Bundan sonra kendi gördüğüm güzel indirimleri burada atacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı