Süper Lig Galatasaray 1 Başakşehir 0

Senin dediğinden şaibeli bir şekilde bitti gibisinden anladım ben. Ligin nasıl bittiğini açıklayıyım tabii güzel kardeşim. Galatasaray 5 puan önde önündeki maçlar aşırı basit maçlar. Son 10 yıldır mayıs aylarında hiçbir zaman hata yapmayan bir Galatasaray var hadi hata yapsa bile canım Galatasaray'ım deyip ardından hemen puan kaybeden bir fenerbahçemiz var. 2 kere berabere kalsa bile hala şampiyon olacak bir Galatasaray var. Daha sayim mi bilemedim :).He matematiksel olarak tabii ki fenerin şampiyonluk şansı var %5.4 falan. Buna bel bağlayan buna inanan buna umut bağlayan varsa da hayatlarında daim mutluluklar diliyorum.

Ekstra bir şey daha ekliyim:)Lig bitmedi hala devam ediyor diyen adamla Sinan Oğan veya İnce seçimi kazanabilir diyen adamı aynı kefeye koyarım.
 
Senin dediğinden şaibeli bir şekilde bitti gibisinden anladım ben. Ligin nasıl bittiğini açıklayıyım tabii güzel kardeşim. Galatasaray 5 puan önde önündeki maçlar aşırı basit maçlar. Son 10 yıldır mayıs aylarında hiçbir zaman hata yapmayan bir Galatasaray var hadi hata yapsa bile canım Galatasaray'ım deyip ardından hemen puan kaybeden bir fenerbahçemiz var. 2 kere berabere kalsa bile hala şampiyon olacak bir Galatasaray var. Daha sayim mi bilemedim :).he matematiksel olarak tabii ki fenerin şampiyonluk şansı var %5.4 falan. Buna bel bağlayan buna inanan buna umut bağlayan varsa da hayatlarında daim mutluluklar diliyorum.
Bizim taraftarda biraz Fenerbahcelilik var. Daha oynanmamış maçlara 3 puan yazıp geçiyorsunuz Fenerliler gibi. GS'nin önündeki üç maç ismen kolay fiilen aşırı zor maçlar. Ankaragucu gibi üç büyüklere her daim sıkıntı çıkaran, Sivas gibi GS maçlarını ayrı bir motivasyonla oynayan, İstanbulspor gibi sağı solu belli olmayan takımlarla oynayacağız. O yüzden Mayıs ayı vesaire romantizm kafasını bir kenara bırakmalı full konsantrasyonla önümüzdeki üç maça bakmalıyız. Mayıs 2021'de 1 golle şampiyonluk kaçırdığımızı unutmayalım.
 
Bizim taraftarda biraz fenerbahcelilik var. Daha oynanmamış maçlara 3 puan yazıp geçiyorsunuz fenerliler gibi. GS'nin önündeki üç maç ismen kolay fiilen aşırı zor maçlar. Ankaragucu gibi üç büyüklere her daim sıkıntı çıkaran, Sivas gibi GS maçlarını ayrı bir motivasyonla oynayan, istanbulspor gibi sağı solu belli olmayan takımlarla oynayacağız. O yüzden mayıs ayı vesaire romantizm kafasını bir kenara bırakmalı Full konsantrasyonla önümüzdeki üç maça bakmalıyız. Mayıs 2021'de 1 golle şampiyonluk kaçırdığımızı unutmayalım.

Mayıs 2021'de şampiyonluğu biz kaçırmadık yine Fenerbahçe kaçırdı diyebiliriz. Kendi evlerinde sivasspora 2-1 kaybetmeselerdi sondan bir önceki hafta şampiyonlardı. Bizim taraftarımızda fenerbahçelilik yok. Fenerbahçe'li adam geçmişini bildiği için oynanmamış maça 3 puan eklemez her maça korkuyla bakar. Şu durumda bile takımımıza güvenmeyeceksek hangi aşamada güvenicez. Ben yıllardan beridir bir tane Galatasaray maçı bile kaçırmam. Şu yolda küme düşme riski neredeyse bitti denilecek rahat istanbulspora veya 50 bin kişinin önünde sivasspora puan kaybedeceğimizi düşünmemen bile gerekir. Biz Fenerbahçe değiliz en kritik yerde hata yapmayız rahat ol. Bir de şunu ekliyim diyosunya mayıs 2021'de şampiyonluğu alamadık diye. Kardeşim orada napacaksın ki? Hatayspor gidiyor beşiktaşa 7-0 yeniliyor senin denizliye 5 Malatya'ya 6 gol atman falan gerek. 4 atabildik bu bizim hatamız değil gücümüz buna yetti. Yoksa gidip bir yerde bir kayıp vs yaşamadık yani. İmkansızları denedik başaramadık denir ona.
 
Güzel baskılı oynadık şu maçta 2 3 gol daha olsaydı daha iyi olabilirdi. Puan farkı 5. haftaya istanbulspor karşısında sacha boey cezalı durumda o kötü oldu.

İyi oldu iyi hiç problem değil. İstanbulsporda uçan kaçan bir kanat oyuncusu olmadığına göre Dubois'te görevini layıkıyla yerine getirecektir gelen bu şansta.
 

Yeni konular

Geri
Yukarı