Süper Lig içeren en ucuz Digitürk paketi

Poyrazpaskall

Centipat
Digitürk'te bir sürü farklı paket var ve çok kafam almadı. Sadece Digitürk veya sadece Fenerbahçe'nin maçlarını izlesem de yeter, Premier lig de izlemek istiyorum fakat arada büyük fiyat farkı varsa gerek yok. Dizi - filme de gerek yok. Bana hangi paketi önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece Fenerbahçe maçları için taraftar paketini alman yeterli. Taraftar paketleri ilk 3 ay 89, geri kalan 9 ay boyunca 119 TL. Kredi kartıyla ödemek istersen de tek çekimde 1068 TL çekiyorlar, 12 taksit şeklinde aylık 89 TL ödeme yapıyorsun. Ama Süper Lig'deki bütün maçları ve diğer ligleri izlemek istersen sporun yıldızı paketini alman şart. O da ilk 3 ay 89, geri kalan 9 ay boyunca 209 TL. Gerçekten çok pahalı bir paket bence. Arada büyük bir fark var. Diğer maçlar için bu aradaki ödemeye değer dersen sporun yıldızını al, yok sadece Fenerbahçe maçları yeter dersen de taraftar paketini al.

İnternetten beinconnect ile izleyecekseniz Fenerbahçe Taraftar paketi ve spor ekstra paketi alırsanız premier ligi ve fenerbahçe’yi izlemiş olursunuz.

Normal digiturk bağlatmak istiyorsanız FB Taraftar paketi 89, Sporun Yıldızı 179 kredi kartına.

Bulunduğunuz ildeki bayiye sorup istediğinizi anlatın iyi fiyata güzel bi paket ayarlamıyorlarsa üstteki yazdıklarıma bakarsınız.
Çünkü bayiler atıyorum size avrupanın yıldızı paketini verip yanına fenerbahçe taraftar hediye gösterebilir belki vs.

Digiturk’ün standart paketleri belli de işte bu değişik bayiler olsun iptal etmek isteyenlere yapılan ikna teklifleri olsun karmaşık teklifleri doğuruyor o yüzden araştırıp almak en iyisi

Yeni konular

Geri
Yukarı