Süper Lig için Digitürk bağlatmalı mıyım?

CeyhunCeyyy

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Bilgi İşlem Sorumlusu
Merhaba yeni sezonda da Süper Lig'i beinsports aldı bildiğimiz üzere 2 senedir connect kullanıyorum ama kalitesi oldukça yetersiz sizce dekodere geçmeli miyim?
Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yeni sezonda da Süper Lig'i beinsports aldı bildiğimiz üzere 2 senedir connect kullanıyorum ama kalitesi oldukça yetersiz sizce dekodere geçmeli miyim?
Kalitesi neden yetersiz? İnternet hızından dolayıdır o? Bir arkadaşım kullanıyor ve hiç kalitesiz değil cam gibi maçlar.

Kalitesi neden yetersiz? İnternet hızından dolayıdır o? Bir arkadaşım kullanıyor ve hiç kalitesiz değil cam gibi maçlar.

720p veriyor hocam maximum bu sebeple kullanmak istemiyorum evimde 4K TV varken insan garipsiyor.

Ben de bu sezon cihaza geçiş yapacağım.

Vodafone faturalı kullanıyorum ona özel ilk 3 ay 79 TL tarzı kampanyalar oluyordu onlar ile başvurup 1 sene taahhütlü üye olasım var doğrusu ek olarak Premier ligde beIN Connect'e bu sene.

Bu sene çok güzel olacak gibi 4 büyükler iddialı geliyor ilk 4 sırada bu takımları izlemek inanılmaz bir zevk verecektir.

109 lira sporun yıldızı için iyi fiyat bence, 3 temmuz son yazıyor umarım daha devam eder. Yeni üye olacaklar dostlar kampanyasına katılsın. Referans bulamayana yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı