Süper Lig yıllık paket alıp TV'den izlemek kaç TL?

Sporun yıldızı paketi yıllık 2148, aylık 179 TL. Bazı illere özel kampanyaları da var. O illerden birindeysen fiyatı daha düşük oluyor. Ben geçen sene yıllık 1068 TL'ye anlaşmıştım bu illerden birinde olduğum için. Tabi o zamanlar aylık fiyatları da bu kadar pahalı değildi.

Sporun yıldızı paketi yıllık 2148, aylık 179 TL. Bazı illere özel kampanyaları da var. O illerden birindeysen fiyatı daha düşük oluyor. Ben geçen sene yıllık 1068 TL'ye anlaşmıştım bu illerden birinde olduğum için. Tabi o zamanlar aylık fiyatları da bu kadar pahalı değildi.

Ortadakine +15 TL verip 99 TL'den yani yıllık 1.188 TL'den anlaşmak değil mi aslında benim istediğim?

Uydudan tüm maçları ligleri izlemek için bunu

sadece tuttuğun takımın maçlarını izlemek için bunu

yok ben internetten izlerim ucuz olsun diyorsan beinconnect 4 ekranlı paketlerden birini (ekran sayısı desteklediği cihazı belirtiyor 4 kullanıcılı anlamında değildir) alıp tvdeki uygulamasından açarsın.

Uydu yazan paketlerde - yani beinconnect olmayanlarda- eve digiturk ekibi gelir sözleşme imzalanır kutuyu bağlarlar ordan izlersin. evde hali hazırda televizyon izlenebiliyorsa kurulum için bişey gerekmiyor demektir ücret de çıkmaz. Ayrıca üyelik boyunca kutu için de ücret olmaz.

Kart ile değil de faturalı alayım bu uyduluyu dersen 0212 473 473 aramalısın, ya da bayiye gitmelisin(bayide bazen kampanya olabiliyor fiyatları sorup karşılaştırman iyi olur, orda da kredi kartlı satışa kampanya da olabilir)

Uydudan tüm maçları ligleri izlemek için bunu

sadece tuttuğun takımın maçlarını izlemek için bunu

yok ben internetten izlerim ucuz olsun diyorsan beinconnect 4 ekranlı paketlerden birini (ekran sayısı desteklediği cihazı belirtiyor 4 kullanıcılı anlamında değildir) alıp tvdeki uygulamasından açarsın.

Uydu yazan paketlerde - yani beinconnect olmayanlarda- eve digiturk ekibi gelir sözleşme imzalanır kutuyu bağlarlar ordan izlersin. evde hali hazırda televizyon izlenebiliyorsa kurulum için bişey gerekmiyor demektir ücret de çıkmaz. Ayrıca üyelik boyunca kutu için de ücret olmaz.

Kart ile değil de faturalı alayım bu uyduluyu dersen 0212 473 473 aramalısın, ya da bayiye gitmelisin(bayide bazen kampanya olabiliyor fiyatları sorup karşılaştırman iyi olur, orda da kredi kartlı satışa kampanya da olabilir)
Üstat bein connect kısmının çoğunu idrak edebiliyordum ama benim istediğim kurulumunu falan tam yapıp evimin salonunda HD kalitede maç atmosferine girerek nasıl maç izleyebileceğimdi ve sayenizde her şey daha net oturdu. Geçmişte babam yıllık yapmıştı kutu getirmişlerdi ve sözleşme yapmışlardı bir belge üzerinde. Artık böyle şeyler yok mu? Sadece 1.188 TL'ye smart tv androit tv gibi seçenekler var onu seçersem oluyor mu diye düşündüm ve ucuz bulmuştum ama işler öyle değilmiş.
Çok teşekkürler :)

Son düzenleme:
@MakeMyDay rica ederim 18 temmuza kadar ayda 179 liraya denk gelen sporun yıldızı ayda 109 liradandı önce davranan kazanıyor malesef :)
(ayrıca üstteki numara 0212 473 73 77 olacaktı)
Ben de az önceki mesajımda hep aceleden anlatım bozukluğu yapmışım :)

Yine de aklınızda bulunsun dün akşam ki maçta Bein Connect'te donma, görüntü kalitesinin kötüleşmesi gibi bir sorun olmadı.
Çok teşekkürler üstat bilgilendirmeler için.
Merak ettiğim bir şey var; maçların kalitesi nasıl?
Yani sanki gelip kurulum yapmışlar evine televizyonundan izlediğin gibi pürüzsüz HD bir kalite mi yoksa gayet kaliteli cam gibi ama o kadarda olmaması normal diyeceğimiz türden mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı