Süper Lig yıllık paket alıp TV'den izlemek kaç TL?

beIN Connect'i bilmiyorum televizyonumda Digitürk var oradan beinsport izliyorum HD kalite izliyorum sizin dediğiniz gibi cam gibi izliyorum maçı çok keyifli oluyor televizyonunuz iyiyse çok keyif veriyor.

Çok teşekkürler üstat bilgilendirmeler için.
Merak ettiğim bir şey var; maçların kalitesi nasıl?
Yani sanki gelip kurulum yapmışlar evine televizyonundan izlediğin gibi pürüzsüz HD bir kalite mi yoksa gayet kaliteli cam gibi ama o kadarda olmaması normal diyeceğimiz türden mi?
Kalitesini kendin ayarlayabiliyorsun. Dün akşam ben en üst kalitenin bir altında izledim gayet cam gibiydi.

Çok teşekkürler üstat bilgilendirmeler için.
Merak ettiğim bir şey var; maçların kalitesi nasıl?
Yani sanki gelip kurulum yapmışlar evine televizyonundan izlediğin gibi pürüzsüz HD bir kalite mi yoksa gayet kaliteli cam gibi ama o kadarda olmaması normal diyeceğimiz türden mi?
bendede var bein connect tv den izliyorum görüntü gayet kaliteli

Bu linkten baktığınızda spor paketlerine, kurulum yok! diyor.
Yani web, cep ya da istersen tabletten izle.

Fakat sizin attığınız link hem digitürk yani bein connect değil hemde kurulum yok! diye bir şey yazmıyor.
Yani digitürk gelip kutusunu getirip, uydusunu kurabilir ve sözleşme imzalatabilir size.
Emin olmak için ve almakta kararlıysanız arayın 2 dakikada öğrenin bence :)
Eğer istediğiniz şey bu ise ve böyle olmazsa hayal kırıklığına uğramayın sonra :)

Merhaba,

Sadece Fenerbahçe'nin maçlarını yani taraftar paketini ya da fiyat uygun olursa bütün Süper Lig takımlarının maçlarını izlemek için fiyatlar nedir?

Yayın ihalesi olayları vardı bu durumlar ne oldu? Yine beIN sports yayın hakkına sahip sanırım.

Ayrıca web/cep/tablet olayları varmış. Ben TV'den kaliteli bir şekilde izlemek istiyorum. Yani web/cep/tabletten değil.

Bu konuda bilgisi/deneyimi olanlar var mı?

Yardımcı olursanız sevinirim. :)
Tam olarak kesin bilgim yok ama televizyon için uydulu paket almak zorundasın. Onunda kurulum işleri vs. var. Ama yine televizyondan izlemek istersen modül denen bir olay var. Onu araştır istersen. Kart gibi bir şey veriyorlar. Onu takarak izleyebiliyorsun. Uydu gibi kurulmasına gerek yok. Tak ve çalıştır galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı