Süper Online alt yapısından Türk Telekom altyapısına geçmek

emirhan şirin

Decapat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
yazılımcılık
Öncelikle iyi akşamlar, ben dün akşam 2 yıllık taahhüdü iptal ettim, yani sonu gelmişti. Superonline kullanıyordum, Turkcell ve Netspeed'e geçmeye karar verdim fakat benim oturduğum site yeni olduğu için Türk Telekom altyapısı bulunmamakta. Altyapısı Superonline olup güzel değerler veren bir sağlayıcı var mı aklınızda= bana yardımcı olabilir misiniz, hangi operatörleri kullanıyorsununuz? Ben Superonline'dayken kazıklandığımı fark ettim. TurkNet'i falan da biliyoruz, yani rezalet. Müşteri hizmetleri desen çok kötü. Bana fikir verebilir misiniz? Teşekkürler. TurkNet'in alt yapısının Türk Telekom olduğunu biliyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-04_183128.png
    resim_2021-12-04_183128.png
    224,3 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonet düşünebilirsiniz. İki yıldır kullanıyorum ve hiç mağdur olmadım. Yanlış hatırlamıyorsam kablo altyapınız yoksa gelip kuruyorlar.

Öncelikle iyi akşamlar, ben dün akşam 2 yıllık taahhüdü iptal ettim, yani sonu gelmişti. Superonline kullanıyordum, Turkcell ve Netspeed'e geçmeye karar verdim fakat benim oturduğum site yeni olduğu için Türk Telekom altyapısı bulunmamakta. Altyapısı Superonline olup güzel değerler veren bir sağlayıcı var mı aklınızda= bana yardımcı olabilir misiniz, hangi operatörleri kullanıyorsununuz? Ben Superonline'dayken kazıklandığımı fark ettim. TurkNet'i falan da biliyoruz, yani rezalet. Müşteri hizmetleri desen çok kötü. Bana fikir verebilir misiniz? Teşekkürler. TurkNet'in alt yapısının Türk Telekom olduğunu biliyorum.

Superonline'nin altyapısı üzerinden bildiğim kadarıyla sadece kendisi Millenicom ve TurkNet hizmet veriyor.

Superonline altyapısında ne TurkNet ne de Netspeed kullanabilirsiniz bunlar sadece Telekom altyapısı ile hizmet verir. Kablonet ve Millenicom'a bakabilirsiniz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı