Süpercan 3 çıkışı iptal mi edildi?

EgemenFBtr

Hectopat
Biliyorsunuz 2020'nin ilkbahar aylarında süpercan 3'ün teaser ı çıkmıştı fakat şimdi teasere ulaşılmıyor. Bu video gizlidir diyor kötü yorumlardan dolayı mı kaldırdılar? Oyunun yapımı mı durdu? Yoksa başka bir sebebi mi var? Biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla bir ara maddi sıkıntılar yüzünden Süpercan serisi toz olmuştu, teaserın kaldırılması iptal edildiği veya kötü yorumlarla alakası yoktur en iyisi sabretmek çocukluğumda az oynamazdım :)

Bu oyunun 2. oyunu vardı da 3.'sü mü çıkacakmış :D Vay be ilk oyununu daha PC'lerden anlamadığım zamanlarda oynuyordum duygulandım :)

Biliyorsunuz 2020'nin ilkbahar aylarında süpercan 3'ün teaser ı çıkmıştı fakat şimdi teasere ulaşılmıyor. Bu video gizlidir diyor kötü yorumlardan dolayı mı kaldırdılar? Oyunun yapımı mı durdu? Yoksa başka bir sebebi mi var? Biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?

Ben biliyorum yapan adamlar oyunun telif haklarını alamadığı için böyle yürümeli. Aquila studios Discord uygulamasında sunucusu var orada bulursun her şeyi. Yeni oyunla ilgili görsellerde orada. Biraz gizli yürütüyorlar o teaserdaki oyun motoru değişti önemli şeyler oldu Discord linkini aquila studios Instagram'dan bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı