Şüpheli ağ bağlantısı engellendi

Peki ya bilgisayarıma bağlanmaya çalışan bu şahıs, hiç vazgeçmiyecekmi?

Statik IP mi kullanıyorsun dostum? IP adresini yenilemeyi dene bir şekilde. Statik IP hizmetine üye olmadıysan da modemini yeniden başlat.

Ayrıca sadece kendi bilgisayarını değil de evdeki tarama yapabileceğin tüm cihazları güçlü bir AV ile tarat derim.

Statik IP mi kullanıyorsun dostum? IP adresini yenilemeyi dene bir şekilde. Statik IP hizmetine üye olmadıysan da modemini yeniden başlat.

Ayrıca sadece kendi bilgisayarını değil de evdeki tarama yapabileceğin tüm cihazları güçlü bir AV ile tarat derim.
IP adresimi bir şekilde değiştirmeyi denerim, modemimi çok kez yeniden başlattım fakat yinede gelmeye devam ediyorlar. Teşekkür ederim cevabın için, deniyeceğim.

Birde modemi resetlediğince otomatik olarak IP adresi değişiyor diye biliyorum.
Arkadaşlar aklıma birşey geldi. McAfee'de güvenli aramayı kapatırsak birdaha gelmez böyle bildirimler diye düşünüyorum.
Deneyebilirsiniz.
1614354196440.png
Arkadaşlar lütfen birisi yardım etsin, bildirimler değişmeye başladı. Şuan bilgisayarıma bağlanmış bile olabilir mi lütfen yardım edin.

Son düzenleme:
IP adresimi bir şekilde değiştirmeyi denerim, modemimi çok kez yeniden başlattım fakat yine de gelmeye devam ediyorlar. Teşekkür ederim cevabın için, deneyeceğim.

Bir de modemi resetlediğince otomatik olarak IP adresi değişiyor diye biliyorum.
Arkadaşlar aklıma bir şey geldi. McAfee'de güvenli aramayı kapatırsak bir daha gelmez böyle bildirimler diye düşünüyorum.
Deneyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 897377arkadaşlar lütfen birisi yardım etsin, bildirimler değişmeye başladı. Şu an bilgisayarıma bağlanmış bile olabilir mi?

Çözebildiniz mi sorunu? Bende de oldu. McAfee müşteri hizmetleri sorun yok, bunlar normal dedi.

Çözebildiniz mi sorunu? Bende de oldu. McAfee müşteri hizmetleri sorun yok, bunlar normal dedi.
Dostum çözemedim. Kaspersky ile tarattığımda birşey çıkmadı. Sorun bilgisayarımda değil. Evdeki internete bağlanan araç gereçlerde bir sorun olabilir diye düşünüyorum.

Dostum çözemedim. Kaspersky ile tarattığımda birşey çıkmadı. Sorun bilgisayarımda değil. Evdeki internete bağlanan araç gereçlerde bir sorun olabilir diye düşünüyorum.
Bu sorun port scan attack faklı ülke ıp lerinden filan hep saldırı oluyor yani bir şeyden eminim hedef almadan yapıyorlar ya tutarsa diye bunu nereden biliyorsun derseniz yine buradan mağdur arkadaşlar yazmışlar herkeste hemen aynı sorun çözüm ne bilmiyorum sinir bozuyor okadar biri bulsa çözümü diye yazdım kusura bakmayın lütfen

Bu sorun port scan attack faklı ülke ıp lerinden filan hep saldırı oluyor yani bir şeyden eminim hedef almadan yapıyorlar ya tutarsa diye bunu nereden biliyorsun derseniz yine buradan mağdur arkadaşlar yazmışlar herkeste hemen aynı sorun çözüm ne bilmiyorum sinir bozuyor okadar biri bulsa çözümü diye yazdım kusura bakmayın lütfen
Estağfurullah dostum ne kusuru.

Yeni konular

Geri
Yukarı