Sürat Kargo 2 haftadır kargoyu getirmiyor

• Konuyu başlatan Lucky7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 904

Lucky7

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Sürat Kargo'ya satıcı kişi vandan galiba vermiş ben batıdayım Ankara Sürat Kargo'daki sevgili kargocu çalışanlarımız 24 Eylül'den beri kargoyu çıkarmadı Şikayetvar'a 3 gün önce benimle aynı sebeple ve aynı yerden ve aynı kargo firmasından sıkıntı yaşamış. Sözde dolap bana Gmail'den ulaşacak yardımları dokunmaz diye düşünüyorum. Nasıl paramı ya da kargomu alırım_ söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürat Kargo cidden çok geç getiriyor şu an kullandığım klavyeyi aldığımdan yaklaşık 3-4 hafta gibi sürede getirdiler teslim edilmiş gözüküyordu ama kargo bana ulaşmamıştı.

Diğer mağdur kişi.

Müşteri temsilcisine başvur, artı olarak kargo takip sitesinden kargonun nerede olduğuna baktınız mı?

Kişi Van'da kargoyu varmış 1 gün sonra Ankara'da yani 24.09.2022 ve hala aynı yerde.

Şubeye gidip almayı denediniz mi? Sürat kargo en kötü kargo şirketi bence. Dolaptaki satıcılar mecbur onu kullanıyor diğer kargo şirketlerinin kotası erkenden dolduğu için. Takip sisteminde yaşadığınız yerdeki şubede gözüküyorsa kendiniz gidip kargoyu alabilirsiniz.

Sürat Kargo cidden çok geç getiriyor şu an kullandığım klavyeyi aldığımdan yaklaşık 3-4 hafta gibi sürede getirdiler teslim edilmiş gözüküyordu ama kargo bana ulaşmamıştı.
Bana hiç gelmezse diye düşünüyorum.

Şubeye gidip almayı denediniz mi? Sürat Kargo en kötü kargo şirketi bence. Dolaptaki satıcılar mecbur onu kullanıyor diğer kargo şirketlerinin kotası erkenden dolduğu olduğu için. Takip sisteminde yaşadığınız yerdeki şubede gözüküyorsa kendiniz gidip kargoyu alabilirsiniz.

Ben Manisa'dan Ankara'ya gideceğime o ürünü yeniden alırım.

Şubeye gidip almayı denediniz mi? Sürat kargo en kötü kargo şirketi bence. Dolaptaki satıcılar mecbur onu kullanıyor diğer kargo şirketlerinin kotası erkenden dolduğu için. Takip sisteminde yaşadığınız yerdeki şubede gözüküyorsa kendiniz gidip kargoyu alabilirsiniz.
Kota mevzusu nedir? İlk kez duyuyorum. İstediği firmaya veremiyorlar mı?

Kota mevzusu nedir? İlk kez duyuyorum. İstediği firmaya veremiyorlar mı?
Veremiyorlar. Aras ile MNG'nin kotası genelde dolu gözüküyor. Belli yenilenme saatinde hemen kargo kodu almaları gerek. Bunlar çabucak bittiği için geriye genelde PTT ile sürat kalıyor. Mecburen bunlardan biriyle yolluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı