Sürat kargo gereksiz kargo dolaştırıyor

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Belki bu tarz bir olayı duymuşsunuzdur. A noktasından gelen kargo B noktasına gitmek için C noktasına hatta D noktasına gider. Kulak aşinalığınız vardır belki. Peki A noktasından A noktasına gidecek bir kargo B noktasına gider mi? Cevap Sürat Kargo ile her şey mümkün :D

İlk gördüğümde şaşırdım acaba semtimde başka şube daha mı var diye ama şube telefonu bile birebir aynı. Ya Allah aşkına Cumartesi günü bir kurye alıp yaya getirse getirebileceği kargoyu neden Halkalı'dan Esenyurt'a götürürsün ki? Bu ne saçmalık? Kendimi geçtim bu kargonun iş yükü ve gereksiz masrafı var kargo şirketine şaka gibi.
1615066763226.png

Belki bu tarz bir olayı duymuşsunuzdur. A noktasından gelen kargo B noktasına gitmek için C noktasına hatta D noktasına gider. Kulak aşinalığınız vardır belki. Peki A noktasından A noktasına gidecek bir kargo B noktasına gider mi? Cevap Sürat Kargo ile her şey mümkün :D

İlk gördüğümde şaşırdım acaba semtimde başka şube daha mı var diye ama şube telefonu bile birebir aynı. Ya Allah aşkına Cumartesi günü bir kurye alıp yaya getirse getirebileceği kargoyu neden Halkalı'dan Esenyurt'a götürürsün ki ? Bu ne saçmalık ? Kendimi geçtim bu kargonun iş yükü ve gereksiz masrafı var kargo şirketine şaka gibi.
Eki Görüntüle 910056
Adamlar squat çalışıyo kargoyla 😆

Bizim ilde birkaç sene öncesinde Aras kargo ile iş birlikleri varmış. Aras kargo ile gelince Sürat, Sürat ile gelince Aras getiriyordu falan. 2020'de ise ilçemize Sürat kargo açıldı. Başıma böyle bir şey gelse mesela şubedekilere bir sorardım.

Yurtiçi kral bunların yanında nereden olursa olsun 2 günde geliyor.
Cidden iki günde Çanakkale/Biga'da oturuyorum kargoda yine Biga'dan geliyor. getir işte 1 saatte, ne 2 günde getiriyorsun.

Sürat kargo pandemi başından evimin 3 sokak altındaki kargo şubesinden kargo verilmiş (haberim yoktu adamla aynı mahallede yaşıyormuşuz), sisteme göre İstanbul'u dört dönmüş bir kargom olmuştu.

Ne (insan dışkısı) yiyonuz siz diye şubeye gittim, kargoyu verecek adam geciktireceği için siteden puanı düşmesin diye ordan göstermelik bir numara giriyorlar ve sistemde ordan oraya gönderiyor gibi yapıyorlarmış...

Düzgün kargo şirketi yok ama kargon daha verilmemiş bile olabilir :D

İlçemizde MNG önü ve içi 2020'de aynen böyleydi. Sonra başka sokağa taşındı, eskisi kapandı.
Bu yapılan büyük ayıp ama hocam. Üzerinde kırılabilir yazan, hassas eşyalar bulunan kargoları böyle fütursuzca etrafa atmaya hakkı yok adamların. Dava açsak haklıyız yani. AGT Kurye'ye rezil falan deniliyor ama bunların yanında melek AGT falan. Benim Amazon kargomu kutunun üzerinde tek bir çizik bile olmadan getirmişlerdi. Sürat Kargo ile gelse kargo sağlam gelecek mi sorusunu geçtim kargo gelecek mi orası bile meçhul. Kesinlikle Sürat Kargo ile gönderen yerlerden alışveriş yapılmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı