Sürat Kargo iyi midir?

murat112321

Hectopat
Bir siteden alışveriş yapacağım fakat sadece Sürat Kargo ile çalışıyorlar. Bildiğim kadarıyla çok iyi bir firma değil hakkında çok şikayet var. Üründe hazır indirimde ama elime hasarlı gelmesini istemiyorum.

Ülkemizde kaliteli diyebileceğimiz kargo firması pek kalmadı açıkçası. O yüzden kargo firmasına bakmaksızın siparişinizi verebilirsiniz. Teslim alırken kutunun hasarlı olup olmadığına çok dikkat edin. Hasarlıysa tutanak tutturup teslim almadan geri gönderin. Bu sayede risk almamış olursunuz.

10 defa falan deneyimledim 2'sinde kargoda ezikler vardı, şu an en iyisi Yurtiçi Kargo hiçbir sorun vs. yaşamadım onlarla.

Yurt içinden 2 kere ürün aldım ikisinde de mecburen şubeye gitmek zorunda kaldım ama Sürat Kargo sürekli getirdi. Bölgeden bölgeye çalışanlara göre değişen bir durum ama benim burada Sürat Kargo daha iyi.

Bir siteden alışveriş yapacağım fakat sadece Sürat Kargo ile çalışıyorlar. Bildiğim kadarıyla çok iyi bir firma değil hakkında çok şikayet var. Üründe hazır indirimde ama elime hasarlı gelmesini istemiyorum.

Sürat Kargo sakın kullanma hocam en kötü kargo %2 memnuyetleri ile en kötü kargo şirketi.

Kankam o firmayla alakalı değil çalışanlarls ilgili bir şey mesela geçen Sürat Kargo 24 saat geçmeden kargomu getirmişti o yüzden bence güzel bir kargo

Yeni konular

Geri
Yukarı