Sürat Kargo kargoyu getirmiyor

183206

Megapat
Makaleler
1
Dün sistemde başkasına teslim edilmiş gözüküyordu, aradım, yanlışlık olmuş falan diye zırvaladılar. Zamanında teslim etmedikleri için edilmiş gibi gösteriyorlar sistemde. Bugün cumartesi günü olmasına rağmen akşam teslim edilecek dediler. Cumartesi akşama kadar çalışmıyorlar diye biliyorum. Yarım gün çalışıyorlar.
Akşam 7 oldu kargom yok. Kedime mama almıştım, keşke Sürat Kargo olduğunu görünce iptal etseydim. Kargomu evime getirmeleri için benim ne yapmam gerekiyor?
Hani "geldik evinizde yoktunuz" gibi bir muhabbet de yok, direkt kargomu getirmiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arayın şikayet ederim diye tehdit edin bakın nasıl paşa paşa getirip kapıda özür diliyorlar.

B
Dün sistemde başkasına teslim edilmiş gözüküyordu, aradım, yanlışlık olmuş falan diye zırvaladılar. Zamanında teslim etmedikleri için edilmiş gibi gösteriyorlar sistemde. Bugün cumartesi günü olmasına rağmen akşam teslim edilecek dediler. Cumartesi akşama kadar çalışmıyorlar diye biliyorum. Yarım gün çalışıyorlar.
Akşam 7 oldu kargom yok. Kedime mama almıştım, keşke Sürat Kargo olduğunu görünce iptal etseydim. Kargomu evime getirmeleri için benim ne yapmam gerekiyor?
Hani "geldik evinizde yoktunuz" gibi bir muhabbet de yok, direkt kargomu getirmiyorlar.
Bana da aynısı oldu hocam 2 gün sonra getirdiler.

Hocam şöyle ben kendilerini bir sitede şikayet ettim ve aracı siteye de şikayet ettim. Ertesi gün sabahtan arayıp paşa paşa özür dileyip saatler içerisinde getirdiler. Çekinmeyin şikayet edin.

Ayni konuyu bende yaşadım eşofman almıştım 3 günde gelmesi gerekirken 1 hafta sonra geldi çok rezil bir kargo. 👎

Bugün kapattılar, yarın zaten pazar günü... Pazartesiye kaldı. Lanet olsun gerçekten bu kadar rezil bir firma olamaz. Aciliyeti var aldığım şeyin, mama almıştım kedime. Dağıtıma çıkan paketin gelmesi 1 hafta sürmemeli ya.

Geri
Yukarı