Sürat Kargo yüksek kargo ücreti

LerFly

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün Sürat Kargo'ya ürün verdim İstanbul'a göndermelik ve 50 TL ücret kestiler. Arkadaş, köprü ücreti falan da mı veriyoruz anlamadım. Yurtiçi Kargo maksimum 30 TL alıyor. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

R9 270x ekran kartı. ! Şubede tartılmadan konuldu !
Tartılması gerekiyor mu o konuda bilgim yok ama taşınması diğer kargolardan ayrı güvenli şekilde yapılacağı için ekstra ücret ödemişsiniz gibi duruyor.
Keşke oradaki görevliye sorsaydınız normal ürün gibi kargolatırdınız. Ama o zamanda kırılırsa sorumluluk kabul etmiyorlar.

Kargo fiyatları hepsinde öyle. Şimdiye kadar üç farklı kargo yolladım, 35-30-40 şeklinde oluyor fiyatlar.

Tartılması gerekiyor mu o konuda bilgim yok ama taşınması diğer kargolardan ayrı güvenli şekilde yapılacağı için ekstra ücret ödemişsiniz gibi duruyor.
Keşke oradaki görevliye sorsaydınız normal ürün gibi kargolatırdınız. Ama o zamanda kırılırsa sorumluluk kabul etmiyorlar.
Ürüne baktı şöyle direk 54 tl dedi siteye baktım 40 tl gözüküyor. Müşteri hizmetlerine yazdım olayı cevap bekliyorum.
Kargo fiyatları hepsinde öyle. Şimdiye kadar üç farklı kargo yolladım, 35-30-40 şeklinde oluyor fiyatlar.
54 Tl ne ama 30 Tlye kefilim onda sıkıntı değil 54 Tl nedir arkadaş.

Yüksekmiş gerçekten. Ben gönderdiğin ili yazmayınca doğu-guneydogu anadoludan gönderdiğini düşündüm. 50 lira cidden çok. Demekki sürat kullanmicaz işimiz olduğunda.
Bana kargo önerir misin deseler direk sürat kargo aras bu iki istanbul ankara maks 35 tl'ye gönderiyor. Ben neden (ap**l) gibi oradan yolladın dersen alıcının orada kodu vardı ondan. :):(

Geri
Yukarı